Кошик

Ecolamp led прожектори

Led прожектори Ecolamp: купити світлодіодний прожектор, ціни в інтернет-магазині Поло-Електро

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Прожектор світлодіодний Ecolamp: опис, різновиди, переваги

Дуже актуальним і вигідним, на сьогоднішній день, стає світлодіодне освітлення, якщо ще зовсім недавно дозволити придбати собі даний продукт могли не багато, то тепер різноманітність виробників, цін, якості товару і видів досить серйозно витісняє звичні і ще відомі нам усім "лонки" та енергозберігаючі лампи та прожектори. Звичайно, переваг у цього виду освітлювальних приладів дуже багато - від дуже вагомої економії грошових коштів до економії людського ресурсу на обслуговування led прожекторів і led-лампочок. 

led прожектори - в чому ж суть грошової економії? 

Потужність споживання даного виду світлодіодних прожекторів від 10 Вт до 100 Вт, а саме в асортименті Ecolamp Ви завжди можете лід прожектора купити:

  • лід прожектор 10w
  • лід прожектор 20w
  • лід прожектор 30w
  • лід прожектор 50w
  • лід прожектор 100w

У кого довший термін експлуатації? Що вигідніше купити прожектор led або звичайний прожектор, ну звичайно ж  лід прожектор, тому що термін його використання досягає 30 000 годин, а світловий потік варіюється від 900 лм до 9000 лм в залежності від потужності. Суть економії даного виду прожекторів - це дуже високий рівень світлового потоку при мінімальній потужності і енергоспоживанні. Ну і звичайно, при такому довгому терміні експлуатації, є економія часу на заміну прожектора.

led прожектори ціна

Цінова категорія виробника Ecolamp досить низька, але при цьому продукція хорошої якості і виконує всі заявлені виробником функції. Але, якщо Ви хочете лід прожектора купити більш високого цінового сегменту, то можна купити на нашому сайті наступних виробників:

Висока ціна не завжди є показником високої якості товару.  Ecolamp led прожектори це гідне якість продукції, а от led прожектори ціна у них мінімальна.

Если Вам необходим прожектор led другого производителя, то наличие, цену и сроки поставки Вы можете уточнить у наших менеджеров - контакты компании Поло-Электро.  всю информацию по условиям сотрудничества как разового так и долгосрочного. Для оптовых покупателей и постоянных клиентов мы предлагаем индивидуальные условия сотрудничества.

Хорошего дня и приятных покупок!

коллектив Поло-Электро