Кошик

ИЭК таймери

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Продаж таймерів "ИЭК" (IEK) за низькими цінами в Києві

Економія електроенергії і раціональне використання електричних приладів і устаткування - два найголовніші завдання, які можна вирішити за допомогою впровадження реле часу для управління електротехнічними пристроями.

Сучасні таймери ИЭК дозволяють управляти споживачами електроенергії відповідно до програми, заданої оператором. Наприклад, з їх допомогою можна:

  • включати потужні прилади і електроустаткування в певний час вночі, щоб оплачувати електрику за дешевшим нічним тарифом;
  • автоматично включати і вимикати зовнішнє і внутрішнє освітлення, системи опалювання і вентиляції відповідно до графіку роботи персоналу.


 

Залежно від типу поставлених завдань і їх складності, можна або використати прості і зрозумілі в управлінні аналогові реле часу, або купити цифровий таймер - таймер iek. Це - програмований пристрій, що дозволяє гнучко настроювати графіки включення і виключення устаткування.

У Києві таймери IEK можна знайти у багатьох спеціалізованих магазинах, але на сайті polo-elektro.com.ua - завжди дешевше. Купівля електротехнічної апаратури і модульної автоматики в інтернет-магазині "Поло-Електро" - це економія не лише коштів, але і часу. Товари, замовлені на сайті, оперативно доставляються по Києву власним автотранспортом, а регіони - швидкими і надійними кур'єрськими службами.