Кошик

Обігрівачі UFO

Купити інфрачервоні обігрівачі UFO гуртом та в роздріб

ціна від офіційного представника UFO - компанії Поло-Електро

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Обігрівач уфо вже давно відомий споживачам і його широко застосовують в побуті, на виробництві, навіть на відкритому повітрі, в офісах і у багатьох інших приміщеннях. Бренд UFO - це якісний турецький продукт, який завоював довіру споживачів завдяки відмінній якості, функціональності і універсальному дизайну товарів.

Чому ж інфрачервоний обігрівач UFO користується такою популярністю?

На сьогодні питання економії енергії дуже актуальне, і ми усі намагаємося зберегти ресурси нашої планети. Завдяки своїй технології обігріву за допомогою інфрачервоних променів обігрівачі UFO нагрівають не повітря, а предмети і живі організми, які знаходяться поруч. Він приносить тепло людині і речам, що оточують його, що дозволяє його використати ефективно навіть на відкритому повітрі.

Найпопулярніші моделі обігрівачів ufo:

Зверніть Вашу увагу, що купувати обігрівач комплектом (обігрівач + ніжка) завжди виходить дешевше, ніж замовляти їх окремо.

Універсальний дизайн обігрівачів UFO дозволяє встановлювати їх на підлогу за допомогою ніжки або також можна купити спеціальну підлогову модель - обігрівач УФО ECO Mini, кріпити на стіну, встановлювати вертикально або горизонтально - все залежить від можливостей вибраною Вами модель обігрівача.

Хочете обігрівач уфо купити оригінальний, тоді замовляйте онлайн на нашому сайті. Уся продукція в асортименті компанії Поло-Електро на 100% оригінальна, тільки від офіційних представництв в Україні.

Якщо ви оптовий покупець або у Вас значна потреба в обігрівачах UFO, то на обігрівач уфо ціна і умови постачань можуть бути погоджені індивідуально - дзвоніть, оформляйте замовлення он-лайн і ми зв'яжемося з Вами для уточнення замовлення, оплати і термінів і умов постачання.