Кошик
191 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (22.07).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Провід ПВС, ШВВП, ПВ ЗЗКМ

Провід заводу "Запорізький завод кольорових металів" - ЗЗКМ

Провід ПВС ціна, купити в Києві, Україні.

провід пвс купити цінаНеобхідність розробки стандартного проводу ПВС пов'язана з масовим використанням побутової електротехніки, різних приладів та інструментів, розрахованих на підключення до мережі 220/380В. Провід ПВС дозволив створити максимально безпечні умови експлуатації всіх перерахованих вище електроприладів. Він максимально гнучкий, довговічний і міцний. У наші дні багато вітчизняних і зарубіжних компаній пропонують велику кількість проводів ПВС, які відповідають всім вимогам Госту. Це від самих величезних заводів України до невеликих вузькоспеціалізованих виробників кабельної продукції: Одескабель, Катех, ЗЗЦМ, Енергопром, ПАКТ, Нивит і багато інші.

Де застосовується ПВС?

Застосування даного виду проводу досить велика:

1. Основна перевага проводу ПВС в його гнучкості, що дозволяє його використовувати при прокладці електричних мереж у місцях з великою кількістю вигинів і при цьому він не втрачає своїх властивостей і якостей.

2. Даний провід часто використовують для виробництва переносок (подовжувачів)

3. Підключення різних електричних приладів та обладнання до мережі.

Опис проводу ПВС.

Провід ПВС - це провід з мідними струмопровідними жилами. Кожна жила проводу окремо ізольована в ПВХ ізоляції, потім всі жили дроту скручуються і на них наноситься захисна ПВХ оболонка. Цей провід завжди має круглу форму, незалежно від кількості жил. Всі проводу ПВС виробляються стандартно білого кольору.

Сьогодні стає популярним провід ПВС нг Ls, оболонка якого не підтримує горіння, що дозволяє застосовувати його в місцях громадського скупчення.

У відповідності з ГОСТом провід марки ПВС може бути багатожильним. За стандартом він визначається як гнучкий провід, розрахований на напругу до 380 В. в основі його скручені мідні жили, кожна з яких знаходиться в ізоляції з полівінілхлориду, укладених в оболонку з цього ж ізоляційного матеріалу. Кожна жила складається з мідних провідників, товщина дротів визначається стандартом Дсту. Наприклад, стандартний провід ПВС, купити - ПВС 3х1,5, ПВС 3х2,5-  який сьогодні можна в спеціалізованих магазинах, оснащений жилами перетином у 1 кв. мм. В кожній жилі повинні використовуватися дроту діаметром 0,21 мм Кількість жил варіюється від двох до п'яти. Закрутка жив лівостороння, скрутка здійснюється без заповнювача. Колірна маркування жил буває сірої, білої, блакитної, зеленої, жовтої, коричневої, червоної і синьої. Жили проводу полягають в оболонку з пластикату ПВХ, яка прекрасно протистоїть поширенню горіння. Ця оболонка заповнює проміжки між жилами і надає проводу круглу форму.

Характеристики проводу ПВС визначаються стандартом ГОСТ 7399-97.

  • номінальну напругу 380/660 В;
  • експлуатаційний температурний діапазон становить від -25°C до +40°C;
  • при температурі до +35°C максимальна відносна вологість повітря не повинна перевищувати 98%;
  • допустима робоча температура жив тривалого діапазону - +70°C;
  • при прокладці максимальний радіус вигину для жил перерізом до 1 кв. мм – 40 мм, від 1,5 кв. мм – 60 мм;
  • гарантійний термін експлуатації – два роки;
  • максимальна пожежна безпека ідентична кабелю ВВГ. При одиночній прокладці провід ПВС не підтримує горіння.

Провід ПВС купити і ціна якого доступна кожному, активно використовується у виробництві електричних інструментів, приладів, побутової техніки. Його застосовують у виробництві подовжувачів, мережевих адаптерів і т. д.  

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner