Кошик
188 відгуків
Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Реле, стабілізатори, таймери, блоки, контролери, АВР

Реле напруги – це завжди тільки високоякісна продукція, яка пропонується до придбання по найбільш прийнятною вартістю. Вся продукція, в тому числі і стабілізатори, проводиться тільки перевіреними компаніями і з використанням тільки високоякісних, а також надійних комплектуючих елементів. Інтернет-магазин Поло-Електро пропонує найрізноманітнішу продукцію на максимально вигідних умовах, де є і реле часу. Серед головних переваг придбання продукції у нас варто виділити наступні переваги:

  • Прийнятна вартість продукції.
  • Безпека і надійність застосування пристрою.
  • Оперативна обробка замовлення.
  • Можливість отримання високоякісної консультації.

 

Реле, стабілізатори, таймери, блоки, контролери, АВР за кращою вартості!

Купити реле напруги у нас можна не тільки за максимально низькою вартістю, але і в будь-якому варіанті виконання. Але спочатку, перш ніж вибрати той чи інший варіант даної продукції варто визначитися з тим, для чого призначається даний виріб?

Реле контролю напруги є різновидом вироби, яке на відміну від такого пристрою як стабілізатор не здійснює вирівнювання напруги в електричній мережі, а просто моментально робить відключення захищеного ділянки при зниженні або збільшенні напруги.

Іншими словами, реле ціна, де знаходиться сьогодні на досить прийнятному рівні, в автоматичному режимі як належать, так і відключає захищений ділянка в залежності від сформованої ситуації. Саме тому дана різновид пристрою є досить ефективним рішенням при виникненні різноманітних аварійних ситуацій, які можуть з'являтися внаслідок обриву нейтралі або ж, наприклад, в результаті перекосу фаз.

Однією з найбільш популярних моделей останнім часом прийнято вважати саме реле напруги Zubr. Виріб характеризується присутністю великої кількості переваг. Спочатку тут варто зазначити, прийнятну вартість, а також тривалий термін експлуатації.

 

Стабілізатор у великому асортименті!

Під даною різновидом вироби спочатку мається на увазі спеціальний пристрій, який призначається для нормалізації напруги в електричній мережі, що дає можливість забезпечити присутність максимального захисту обладнання від несподіваного перепаду напруги. Такий пристрій дає можливість захистити електричне обладнання від перегріву і перекосу фаз, так і безпосередньо від несподіваного короткого замикання.

Головна відмітна характеристика даного виробу може полягати як, в принципі дії, так і в присутності додаткового захисту. Крім цього, сьогодні у продажу є як трифазні пристрої, так і однофазні.

 

Таймери і контролери високої якості!

У нас в інтернет-магазині сьогодні можна не лише реле напруги купити, але і інші різновиди подібної продукції, наприклад, високоякісні блоки. Досить популярним останнім часом пристроєм прийнято вважати високоякісні таймери. Даний виріб прекрасно підходить як для вимкнення персонального комп'ютера, так і інших різновидів сучасної техніки.

Наш інтернет-магазин пропонує придбати найрізноманітнішу продукцію, в тому числі і таку як реле регулятор напруги, по найбільш прийнятною вартістю. Оперативність обробки замовлення та найвища якість продукцію є гарантованими. Придбати таку продукцію можна в будь-якій кількості і в будь-який зручний час!

Продаж таймерів (реле часу) за доступними цінами

Виробники автоматики пропонують широкий спектр сучасних рішень, покликаних забезпечити максимальний рівень комфорту і зменшити до мінімуму кількість енергії, споживаної електричними приладами і обладнанням.

таймер купити цінаДо числа таких пристроїв належать таймери (реле часу) – цифрові або механічні прилади, які можна використовувати для управління споживачами електроенергії в заздалегідь певні проміжки часу:

  • Прості аналогові добові таймери зручно використовувати для включення і виключення внутрішнього або зовнішнього освітлення, обігрівачів або кондиціонерів.

  • Програмовані електронні пристрої відмінно підходять для комутації ланцюгів по більш складним тижневим або річними програмами.

Перш ніж таймер реле часу купити аналоговий або цифровий, необхідно підібрати оптимальну модель з широкого асортименту реле часу, доступних на ринку.

Це можна зробити в інтернет-магазині «Поло-Електро», пропонує:

  • великий вибір якісних і надійних таймерів від провідних виробників автоматики: Hager, IEK та ін;

  • хороші ціни при купівлі реле оптом і в роздріб;

  • швидку доставку замовлень по Україні зі складу в Києві транспортними компаніями.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner