Кошик
191 відгук
Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Контактори

Контактор

контактор купити цінаЕлектромагнітний комунікаційний апарат контактор призначений для частих виключень і включень електричних ланцюгів (до 1200 циклів в годину). У перекладі з латинського, контактор означає соприкасатель. Головне завдання, що виконується контактором – це відключення і включення ланцюга, що веде до силового агрегату. Друга, не менш важливе завдання – гасіння дуги електрики після можливого розмикання контакту. Це пристрій здатне захистити електричну ланцюг від короткого замикання або перевантаження. З цими завданнями успішно справляється автоматичний вимикач.

Найчастіше, контактори використовуються в рухомих складах (ліфти, трамваї, електровози). Вони задіяні також на кранах і там, де потрібно вимикання і вмикання електродвигунів. Пристрій контактора передбачає кілька вузлів, кожен з яких виконує свої функції (контактна система, електромагнітна система, блок-контакти і дугогасна система).

Сьогодні ви можете придбати контактор певних параметрів. Контактори поділяються на різні групи:

- в залежності від того, який струм в ланцюзі управління (змінний або постійний);

- по числу головних контактів (триполюсні, двополюсні, однополюсні);

- за величиною номінального струму головного ланцюга, яка вимірюється в амперах;

- по напрузі керуючої котушки, яка визначається у вольтах;

- за ступенем впливу зовнішніх факторів і категорій розміщення.

Всі перераховані вище показники визначені ГОСТом 12206-77. Ознайомившись з ними, споживач зможе вибрати контактор, ціна якого може істотно змінюватися в залежності від моделі, у відповідності з вимогами.

Застосування контакторів особливо виправдано на об'єктах, де здійснюються часті пуски чи є з'єднання з великими струмами навантаження. Часто контактори плутають з магнітними пускачами, однак насправді ці два прилади мають певні відмінності.

Контактор оснащений можливістю дистанційним управлінням сьогодні існують два основних види контакторів:

-змінного струму;

-постійного струму.

Замовити онлайн на сайті Поло-Електро можна контактори наступних виробників:

  • контактор ІЕК,
  • контактор e.next,
  • контактор hager.

Модифіковані моделі контакторів часто називають магнітними пускачами. На відміну від простих моделей, вони укомплектовані додатковим обладнанням: контактна група та теплове реле. Зносостійкість контактора безпосередньо залежить від робочої напруги, категорії застосування і робочого струму. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner