Кошик
191 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (22.07).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Автоматичні вимикачі

Автоматичний вимикач купити, ціна в інтернет-магазині Поло-Електро

автоматичний вимикач купити цінаАвтоматичний вимикач – це пристрій, який здатний без втручання людини відключити електроенергію, якщо на лінії виникло перевантаження або коротке замикання. Таким чином, електрична ланцюг захищена від можливого займання і інших руйнівних наслідків. Спрацьовуючи, автомат припиняє доступ енергопостачання в квартиру або на інший об'єкт. До з'ясування причин перевантаження і її усунення знеструмлюється окрема група в електричної ланцюга.

В залежності від того, як прокладений кабель – приховано або відкрито, автомат з відсікання електроенергії спрацьовує по-різному. Він враховує також температуру навколишнього середовища. В залежності від цих критеріїв, він може зробити відключення під час перевантажень від декількох хвилин до декількох годин. Кожен автоматичний вимикач, купити, який сьогодні в будь-якому спеціалізованому магазині, має номінальний показник навантаження, і як тільки він зашкалює, автомат спрацьовує. Вибираючи такий вимикач, необхідно врахувати перетин дроту, тип проводки (відкрита або прихована, максимальні температурні навантаження). Треба враховувати не максимальне пропускання струму, а спокійне. Таким чином, ви наділяєте енергетичну мережу запасом міцності, і провідник не буде грітися з-за неправильно вибраного завищеного номіналу автомата. Занижувати показник номіналу автомата теж не варто, адже він буде постійно «вибивати».

В нашому інтернет магазині можна автоматичні вимикачі купити різних цінових категорій і виробників:

  1.  Автоматичні вимикачі Hager
  2. Автоматичні вимикачі ETI
  3. Автоматичні вимикачі Eaton
  4. Автоматичні вимикачі ІЕК
  5. Автоматичні вимикачі E. NEXT

Перш ніж придбати автоматичний вимикач тієї чи іншої фірми, рекомендуємо ознайомитися з технічними характеристиками.

Назва Призначення Комутаційна здатність Характеристика спрацьовування
Hager В побуті або промисловості 4,5 кА і 6кА B, C або D
IEK Електричні мережі в побуті і на виробництві 6 кА B, C або D
E. NEXT У житлових будинках і на виробництві 10 кА B, C або D
 

 

Всі представлені зразки автоматичні вимикачі ціна яких  визначається технічними характеристиками, розроблені з урахуванням діючих стандартів якості та безпеки. Тому, купуючи продукцію у нас, ви можете бути спокійні за свою безпеку. Якщо раптом станеться така ситуація, коли на лінії електричної мережі відбудуться збої і неполадки, пристрій спрацює в момент.

Вибираючи автоматичний вимикач, ціна якого залежить від його номінальних здібностей, ознайомтеся з його технічними характеристиками, які регламентуються стандартами:

  • цикл комутацій, що включає в себе послідовність операцій відключення і включення при короткому замиканні;
  • можливий фазовий зсув між напругою та струмом;
  • практика показує, що найчастіше струми короткого замикання виникають при відстаючих коефіцієнтів потужності, тому значення стандартів спираються на типові для більшості силових систем. Чим більше струм короткого замикання при існуючому напрузі, тим нижча потужність ланцюга короткого замикання.

Автоматичні секційні вимикачі кріплять на спеціальну пластину, яку прийнято називати дін рейкою. Потім її вбудовують в розподільний щит. 

Інтернет-магазин компанії Поло-Електро пропонує вашій увазі продукцію високої якості за різними цінами і різних виробників. Якою б примірник ви не вибрали, можете бути впевнені, в самий відповідальний момент автоматичний вимикач вас не підведе. Він надійно і довго прослужить вам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner