Кошик

Продаж диференційних автоматичних вимикачів, диф автомат купити, ціна

Автоматичні вимикачі забезпечують захист приладів і обладнання від перевантажень і надструмів КЗ, а УЗО захищають людину від ураження електрикою. Для комбінованого захисту майна і життя можна встановити обидва пристрої або ж купити диференційний автомат і обійтися одним.

диференціальний автомат, диферен автомат купити цінаДиференційні автоматичні вимикачі (диф автомат купити) – це модульне обладнання, що поєднують в одному корпусі звичайний «автомат» та пристрій захисного відключення по струму витоку. Вони випускаються в двох - і чотирьохполюсному виконанні для мереж з напругою 220-380В і різними параметрами сили струму. На вітчизняному ринку представлений широкий асортимент диффавтоматов з різними технічними характеристиками, що дозволяє підібрати оптимальне пристрій для максимальної безпеки електричних мереж будинку, в офісі або на виробництві.

Інтернет-магазин модульної автоматики «Поло-Електро» реалізує оптом і в роздріб зі складу в Києві диференціальні вимикачі ряду відомих виробників захисної апаратури:

Компанія забезпечує низькі ціни на диффавтоматы і гарантує мінімальні терміни доставки замовлень по Україні.