Кошик

Диференційні автоматичні вимикачі EATON

Купити EATON Дифавтомати

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Бажаєте купити дифавтомат eaton у офіційного представника, тоді Вам в наш інтернет-магазин. Хотілося б трохи нагадати історію цього популярного бренду. Сама компанія EATON має більш ніж 100-річну історію - заснована вона в 1811 році Джеромом Ітоном. Компанія займає лідируючі світові позиції серед виробників електротехнічних товарів, приладів для розподілу і управління електроенергією, освітлювальних приладів, комунікаційних пристроїв. Багато хто ще пам'ятає низьковольтне устаткування відмінної якості торгової марки Moeller, так ось в 2007 році компанія EATON придбала торгову марку Moeller. І на сьогодні eaton дифавтомати це новий вдосконалений продукт від EATON і Moeller.

Купити дифавтомат eaton в нашому інтернет-магазині можна будь-який, з представленої лінійки виробника, якщо Ви не знайшли потрібного - телефонуйте нашим менеджерам і ми все поставимо і скомплектуємо. Опубліковані на сайті тільки ті товари, які підтримуються в постійній наявності на складі.

Одними з найпопулярніших моделей eaton диференційний автомат є:

• Диф автомат Eaton 16A,

• Диф автомат Eaton 20A,

• дифавтомати Eaton 40А

Для чого використовують диференційні автоматичні вимикачі? Це спеціальні пристрої, які частково об'єднали в собі функціонал автоматичного вимикача і ПЗВ. Їх основним призначенням є захист людини від ураження електричним струмом та захист електричної мережі від перевантажень і короткого замикання.

Eaton диф автомат встановлюється на дин-рейку в щитки для низьковольтного обладнання.

Вибираючи бренд Eaton, Ви завжди можете бути впевнені у відмінній якості товару і в відмінному виконанні заявлених функцій протягом усього терміну експлуатації продукту. Диференціальні автоматичні вимикачі Eaton захистять Ваші приміщення і людей в них!