Кошик
191 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16
Групи товарів та послуг

ПЗВ

ПЗВ купити, ціна - пристрій захисного відключення.

узо купити цінаПристрою захисного відключення (ПЗВ) є ефективним засобом захисту людини від можливого ураження електрострумом. Крім цього, пристрій даної здійснює захист ліній передач і об'єктів від пожеж і займань, які можуть виникнути як наслідок пошкоджень ізоляції або несправностей електрообладнання і електропроводки. При обриві захисних провідників або при порушенні нульового рівня ізоляції, ПЗВ -  єдиний швидкодіючий засіб захисту людини від поразки електрострумом. Облаштування захисного відключення корисне також при порушенні цілісності ізоляції дротів в електроприладах. Як правило, короткі замикання відбуваються із-за дефекту ізоляції, а також із-за витоку струму на землю . Цей пристрій відстежує витік струму і реагує, запобігаючи короткому замиканню, автоматично відключаючи від джерела живлення електроустановку.

Принцип роботи ПЗВ.

Сучасні УЗО, купити в Києві які ви зможете безпосередньо від виробника або в спеціалізованому інтернет-магазині Поло-Электро, вмить реагують на виникнення витоку струму, автоматично відключаючи усі фази електроланцюга на аварійній ділянці за період часу 0,03 - 0,3 секунд. Для дилетантів можна пояснити роботу ПЗВ набагато простіше, воно порівнює струм, що потрапляє в квартиру із струмом, який виходить з квартири, і якщо ці показники різні, то пристрій відключає автоматично напругу. Перший подібний пристрій був створений ще в 1937 році, проте свою популярність воно отримало в 1960-70 роках, коли попит на цей пристрій злетів в США, Японії і Західній Європі.

В наші дні виробники пропонують УЗО, ціна на які доступна кожному. Сотні мільйонів екземплярів цього пристрою всюди захищають життя людей і їх майно від пожеж і електропоразок. Відповідно до норм безпеки, УЗО стало обов'язковим елементом, що входить в комплект будь-якої промислової або соціально-побутової електроустановки:

  • Ними оснащуються в обов'язковому порядку будь-які пересувні об'єкти (фургони громадського харчування, торгові фургони), гаражі і ангари. У розвинених країнах на одного жителя доводиться в середньому по два УЗО.

Виробники працюють над вдосконаленням цих захисних пристроїв, розробляючи досконаліші за технічними параметрами модифікації.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner