Кошик
188 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Арматура для проводу СІП

Арматура для проводу СІП.

Арматура для проводу СІПСамонесучі ізольовані проводи застосовуються у електроенергетики вже понад 30 років. Однак придбати СІП ще не означає забезпечити бездоганну подачу енергії. Вам потрібно арматура для проводу СІП. По суті, СІП – це кабелі, що складаються з алюмінієвих проводів, скручених в джгут. Кожен джгут поміщений в ізоляцію з светостабілізірованного поліетилену. Використовуються СІП для передачі та розподілу енергії в різних мережах напругою до 1кВ. За допомогою такого кабелю можна легко прокладати ЛЕП, не вирубуючи багато дерев, тим самим скорочуючи витрати і час на розчистку траси.

Арматура для проводу СІП, купити яку сьогодні нескладно, виготовляється різними виробниками і відповідає всім нормам і вимогам Госту. У свою чергу, лінійна арматура СІП може використовуватися для кріплення штирьових ізоляторів, вона носить з'єднувальний, підтримуючий, натяжна, контактний, захисний, зчіпний і спіральний характер.

Арматура для проводу СІП, ціна якої від виробника найдоступніша, включає в себе масу позицій:

  • затискачі,
  • наконечники,
  • контактори,
  • гільзи,
  • кронштейни,
  • гаки,
  • комплекти фасадного кріплення,
  • бандажні стрічки і багато іншого.

Виробники арматури СІП та її постачальники зобов'язані надати покупцю документи про її повну відповідність вимогам стандарту, прийнятого в сфері енергетики. Перед тим, як купувати арматуру, потрібно уважно вивчити документацію. Технічні характеристики та гарантії продукції. Що стосується стандартизації, ще у 1996 році Європейський комітет з стандартизації в галузі електротехніки випустив єдиний стандарт для СІП та арматури до них.

Вирішивши придбати СІП арматуру компанії Поло-Електро, ви повинні враховувати потрібні характеристики, адже різні конструкції арматури наділені власними експлуатаційними характеристиками, і мають конструктивні особливості. Купуючи для монтажу СІП ПЛІ, вам обов'язково знадобляться елементи арматури СІП, без яких монтаж енергетичної лінії неможливий, а також інструменти, які суттєво полегшать роботи по проводці лінії. При правильному монтажі, ви можете розраховувати на те, що самонесучий ізольований провід буде надійно експлуатуватися, а всі ремонтні роботи будуть проводитися безпечно і просто.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner