Кошик
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

Продаж диференційних автоматів E. NEXT
 

В розподільних щитках житлових будинків і підприємств встановлюються модульні пристрої різних типів. Одні з них призначені для захисту майна: нерухомості, техніки, обладнання. Інші захищають людину. Деякі ж виконують обидві функції. Це – диф автомати e.next.

Диференційний автомат – комутаційно-захисний пристрій, що об'єднує в одному корпусі УЗО і звичайний автоматичний вимикач.

Він спрацьовує:

  • при перевантаженнях мережі. Апарат розмикає електричний ланцюг, запобігаючи пожежі і вихід з ладу обладнання;

  • при витоках струму. Диференційний автоматичний вимикач захищає людину від ураження електрикою.
     

Шукаєте надійні та недорогі автоматичні вимикачі в Києві? Рекомендуємо диф автомат E. NEXT купити. Під цією торговою маркою випускається якісна комутаційно-захисна апаратура, яка коштує дешевше «розкручених» брендів, але ні в чому не поступається більш дорогим аналогам.

Всю лінійку автоматичних вимикачів E. NEXT можна знайти в асортименті «Поло-Електро». Телефонуйте і замовляйте або оформляйте заявки через форму на сайті. В інтернет-магазині – низькі ціни, а швидкість доставки по Києву та Україні вас приємно здивує.