Кошик

Продаж автоматичних вимикачів E. NEXT за низькими цінами

Наслідки перевантажень електричних мереж можуть бути плачевними: у кращому разі - ушкодження побутової техніки і устаткування, в гіршому - пожежа і знищення майна. Щоб цього не сталося, слід підібрати, придбати і встановити автоматичні вимикачі E.NEXT, що спрацьовують при перевищенні допустимого струму в мережі або коротких замиканнях.

Виробник випускає декілька серій автоматів E.NEXT:

  • автомати енекст E.STAND - вимикачі для монтажу в житлових будинках і будівлях;

  • E.PRO і E.INDUSTRIAL - устаткування для цехів і виробничих ділянок.

Промислові серії комутаційного устаткування E.NEXT відрізняються від побутових тільки можливістю приєднання вилкових і штирьових сполучних шин. Це - опція, яка не потрібна звичайним користувачем. Але і ті, і інші однаково ефективно виконують свої функції - відключають ділянки електричної мережі при перевищенні параметрів струму понад допустимі значення.

Шукаєте спосіб вигідно купити автоматичні вимикачі в Києві - автомати e.next ціна? «Поло-Електро» – кращий вибір. У нашому інтернет-магазині – великий асортимент електротехнічного обладнання і найнижчі ціни, що дозволяють придбати все необхідне з мінімальними витратами. Бонус – швидка доставка замовлень по Києву та в інші регіони України.