Кошик
191 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Провід ПВС ШВВП Гал Кат

Провід ПВС ШВВП Гал Кат купити в інтернет-магазині

Провід ШВВП ціна, купити в Києві.

Мідний провід ШВВП представляє собою плоский шнур з струмоведучими багатодротовими жилами, кожна з яких оснащена ізоляцією з ПВХ. Всі жили поміщені в оболонку з пластикового ПВХ. Характеристики даного проводу дозволяють використовувати його при прокладанні мереж, розрахованих на напругу до 380 Ст. Він незамінний для використання в побутових умовах, у тих системах, де передбачено стандартна напруга 220/380В.

Опис провід ШВВП.

провід ШВВП складається з трьох частин – струмопровідної жили, ізоляції з ПВХ - пластикату і оболонки, виконаній також з ПВХ - пластикату. Оболонка з полівінілхлориду, а також оснащення шнура ізоляцією з неї, відмінно справляється з деформацією і розтріскуванням, даючи можливість витримувати температури до +70°C. Популярні види: ШВВП 3х1,5, ШВВП 3х2,5, ШВВП 2х1,5.

Технічні характеристики провід ШВВП.

Виробники електричного шнура ШВВП випускають продукцію відповідно до норм ГОСТ 7399-97. У результаті продукція має такі показники:

  • розрахована на експлуатацію в мережах, де робоча напруга вбирається у 380В, з частотою 50Гц.
  • рекомендовано експлуатацію в зонах з помірним кліматом
  • при одиночній прокладці не поширює горіння
  • має високі показники гнучкості та стійкості до механічних впливів.

Технічні характеристики провід ШВВП можуть змінюватись в залежності від типу перерізу і кількості жил. Насамперед, мова йде про зміни мінімального допустимого радіуса вигину. Інші технічні показники проводів різного перерізу і кількості жил збігаються.

Використовується провід ШВВП, ціна якого цілком прийнятна сьогодні для підключення різної електроапаратури, побутових освітлювальних приладів, радіоелектронного обладнання, приладів мікроклімату (тепла підлога, вентилятор, кондиціонер), пральних машин, холодильника. Експлуатація дроту даного типу можлива у температурному діапазоні від -40°C до +40°C. Максимально допустима короткочасна температура не повинна перевищувати +70 °C. У разі дотримання всіх правил експлуатації дроту ШВВП, виробники гарантують його термін служби від 6 до 10 років. Відрізняється провід ШВВП, купити який ви можете в спеціалізованому магазині Поло-Електро, від популярного проводу ПВС в тому, що він розрахований на більш щадні навантаження, ніж ПВС. Крім цього, силовий провід цього типу має особливості конструкції зовнішнього ізоляційного шару. Допускається монтаж дроту в температурному діапазоні від -10°C до +35°C, мінімально допустимий радіус вигину становить 10 номінальних діаметрів дроту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner