Кошик

Кабель силовий ВВГнг

Кабель силовий ВВГ нг - таблиці ваги мідного кабелю

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Кабель силовий ВВГнг купити, ціна ― продаж в інтернет-магазині Поло-Електро

Одним з найпоширеніших електрокабелів, що використовуються для проводки в житлових і нежитлових будівлях і спорудах є кабель ВВГнг. Даний кабель може бути одножильним або багатожильним. При цьому, максимальна кількість жил складає 5 шт. в багатожильної кабелі жили можуть бути з однаковим перерізом або з однаковим перерізом плюс з заземлюючою жилою меншого перетину. Всі жили виготовляються з мідного сплаву і можуть бути багатодротовими або однопроволочние, круглої або секторної форми.

Опис кабель ВВГнг.

Кабель силовий ВВГнг купити цінаДля зручності монтажу і використання струмопровідні жили кабелю ВВГнг (всі маркоразмеры: ВВГнг 3х2,5; ВВГнг 2х1,5 і почие) пофарбовані різними кольорами. Для нульового электропотенциала жили передбачені блакитного кольору, заземляюча жила має жовто-зелений колір ізоляції. Деякі виробники випускають кабель, який має кольорове маркування не суцільну, а у вигляді однієї поздовжньої лінії на ізоляцію. Допускається також варіація кабелю, що має літерно-цифрову маркіровку струмопровідних жил. Кабель ВВГнг, купити, який сьогодні можна в кожному спеціалізованому магазині, має надійну ізоляцію сучасного ПВХ-матеріалу, до складу якого доданий спеціальний пластикат, що виключає загоряння ізоляції в екстрених ситуаціях. Кожна жила кабелю покрита цієї ізоляцією, крім цього, є загальна ізоляція силового кабелю.

Технічні характеристики кабелю ВВГнг.

  • кабель ВВГнг 3х1,5 здатний витримати напругу дол 1 кВ, постійна напруга до 0,6 кВ;
  • допустима частота електричного струму складає 50 Гц;
  • робочі характеристики кабель зберігає при температурах від -50 до +50°C;
  • при перевантаженнях (у разі аварійних ситуацій) кабель може витримати температуру до +80°C;
  • гарантійний термін служби – 5 років;
  • максимальний термін служби до 30 років.

Изначально кабель ВВГнг, цена которого одна из самых доступных, разрабатывался для применения в системах электрического обеспечения промышленных объектов. Однако сегодня его с успехом используют при устройстве бытовой электропроводки. Следует учитывать единственное ограничение использования данного кабеля – нежелательность его применения при монтаже подземной электропроводки. Если все же это необходимо, то следует обязательно использовать защитные гофрированные пластиковые трубы.