Кошик

Провід ВВП-1

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Провід ВВП купити київ.

Конструкція, яку має провід ВВП-1, дозволяє використовувати його для подачі електрики до установок, розраховану на номінальну напругу 380/660В і постійне напруження 1000В. Він чудово підходить для проведення електроланок в стінах, пустотних каналах будівельної конструкції, на дошках, для закладення в штукатурення вологих або сухих приміщеннях, для монтажу освітлювальних і силових мереж. При цьому, монтаж провід ВВП-1 повинен проводитися фіксовано.

Опис провід ВВП-1.

Кількість мідних жил в кабелі – 2 або 3. Номінальний переріз кожної токонесущей жили – 1,5 кв. мм, 2,5 кв. мм або 4 кв. мм: ВВП-1 3х1,5; ВВП-1 3х2,5; ВВП-1 2х1,5 і т. д.. Форма проводу плоска. Ізольовані струмопровідні жили укладаються в одній площині паралельно без скрутки. В якості ізоляційного матеріалу використовується полівінілхлоридний пластикат (ПВХ). Кожна жила поміщена в оболонку з цього ж матеріалу і забарвлена в різні кольори. Провід ВВП-1, купити, який ви можете в спеціалізованому магазині, прекрасно підходить для монтажу в сирих приміщеннях.

Техніко-експлуатаційні характеристики ВВП-1:

  • зовнішні температурні показники експлуатації варіюються від -50 до +70°C;
  • монтаж і прокладання проводу допустимо здійснювати при температурах від -15 до +70°C;
  • тривала допустима температура нагріву жив – до +70°C;
  • при прокладці мінімальний радіус вигину не повинен перевищувати 10 діаметрів дроту;
  • виробники гарантують термін служби проводу при відповідних нормах експлуатації до 15 років.

Провід ВВП-1, ціна якого виправдана його характеристиками й експлуатаційними можливостями, зможе містити до 4 струмопровідних жил, при цьому, кожна жила поміщена в ізоляцію певного кольору у відповідності з нормами ПУЕ. Двожильний провід має білий колір ізоляції (коричневий) і білий з синьою смужкою. Трижильний провід має ізоляцію білого (коричневого), жовто-зеленого і білого з синьою смужкою кольору. Чотирижильний кабель передбачає оболонку жив білого (коричневого), червоного (чорного), жовто-зеленого і білого з синьою смужкою квітів.

Завдяки техніко-експлуатаційними характеристиками даного типу проводу, він має електричний опір струмопровідних жил постійному струму відповідно до ГОСТ 22483-77 і МЕК 228.