Кошик
188 відгуків
Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Провід СІП

Провід СІП ціна, купити в Києві

Провід СІП купити цінаАбревіатура СІП-4 розшифровується: провід самонесучий ізольований. Він призначений для відгалужень ЛЕП (перем. напруга до 0,66/1 кВ, частотою 50Гц) до введення, а також можливо прокладка по стінах промислових будівель. У виробі даного типу відсутні несучі жили.

Опис проводу СІП-4.

Провід СИП, сьогодні можна купити за доступною ціна в спеціалізованому магазині. Його конструкція являє собою скручені в єдиний джгут струмопровідні жили і нульову жилу. Кожна жила покрита ізоляційним шаром із зшитого светостабілізірованного поліетилену. Головні струмопровідні жили, що відрізняються один від одного поздовжніми выпрессованными рельєфними смугами. Колір кожної смуги повинен контрастувати з чорним кольором. На поверхню ізоляції нульової жили наноситься позначення з кодом або товарним знаком. Відстань між позначенням не повинно мати інтервал більше 500 мм. Таким чином, ви маєте точні відомості про підприємство-виробника, марку та дату його випуску. Допускається використання допоміжних жил у проводі СІП-4 від 1 до 3 - призначені для ланцюга освітлення, позначені В1,В2 і В3. 

Переважні характеристики проводу СІП-4:

  • стійкий до впливу вологи, озону;
  • експлуатація при температурі від +50 до – 60°C;
  • прекрасно протистоїть різним опадів, утворенню ожеледі, атмосферної електрики і ін;
  • високі показники монтажного вигину;
  • стійкий до впливу сонячного випромінювання (і ультрафіолетових променів).

Монтаж проводів СІП-4 рекомендують здійснювати при мінімальній температурі середовища -20°C за допомогою арматура для СІП.

Низька ціна від компанії Поло-Електро, постійна наявність на складі і багато інші переваги роботи для оптових і роздрібних покупців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner