Кошик
188 відгуків
Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16
Групи товарів та послуг

Hager розетки и выключатели

Розетка и выключатель Hager купить

Без огромного количества бытовой техники и электроники невозможно представить современное жилище. Во многом надёжность и безопасность эксплуатации электрооборудования зависит от качества установленных в помещении розеток и выключателей. Экономия на установочных устройствах в лучшем случае приведёт к нестабильной работе подключаемых устройств, а в худшем – может стать причиной выхода оборудования из строя или пожара.


Розетки і вимикачі від Hager Group GmbH & Co. KG мають сучасний дизайн і гарантовано висока німецька якість виконання. Однополюсні і двополюсні вимикачі Hager можуть комбінуватися з силовими і сигнальними розетками на декоративних рамках, мають до п'яти посадочних місць. Це дозволяє виконати розводку силової мережі, телефонних ліній і телевізійних кабелів в єдиному стилі і мінімізувати довжину зовнішніх з'єднань.


Будь-яка силова розетка Hager, із заземлюючим контактом або без, а також телевізійна, мережева або звукова, вставляється в стандартну рамку з розміром 80,5ммх80,5мм. В ті ж рамки може бути вставлений і одне - двополюсний вимикач Hager, купити який можна на сайті Поло-Електро. Особливою популярністю користується серія настановних виробів REGINA, що включає в себе повний асортимент розеток і вимикачів. Основними її кольорами є білий і слонова кістка, як вписуються в будь-який інтер'єр і поєднуються з будь-яким настінним покриттям.

Гідності настановних виробів серії REGINA

  1. Розетки і вимикачі hager, polo серії REGINA виконані з дюропластів, що володіє високою зносостійкістю, що гарантує незмінність зовнішнього вигляду протягом багатьох років;
  2. Спеціальна конструкція кріпильних лапок дозволяє надійно фіксувати настановні вироби без ризику пошкодити провідники;
  3. Використання безгвинтових затисків системи QuickConnect підвищує надійність контакту в місці підведення провідників;
  4. З комплектом ущільнень ступінь електричного захисту може досягати IP44;
  5. Дюропластів легко очищається від будь-яких забруднень, що важливо для сімей з дітьми;
  6. Все розетки могут быть укомплектованы элементами защиты от случайного прикосновения детей;
  7. Скруглённые углы и классическая форма клавиш выключателей polo hager позволяют им органично вписаться в любой интерьер, независимо от избранной цветовой гаммы.

Очень удобно то, что розетки hager легко могут быть заменены на более мощные, так как посадочные размеры у их механизмов имеют одинаковый внутренний размер.

Выпускаемые под брендом hager polo розетки гарантированно выдерживают ток не менее 16А, что позволяет смело подключать через них практически любую бытовую технику. 
Каждая розетка состоит из механизма и рамки, а каждый выключатель из механизма, клавиши/клавиш и той же рамки. Такое решение позволяет создавать любые комбинации установочных изделий на рамках не переживая за внешний вид получившейся конструкции. Используя необходимое количество механизмов и рамок, потребитель может получить полностью соответствующее его потребностям установочное изделие.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner