Кошик
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

Гофрована труба ДКС

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Гофротруба ДКС купити в Києві

Широке застосування при монтажі електричних проводок отримали виготовлені з поліпропілену, ПВХ-пластикату, поліетилену низького тиску труби, укріплена ребрами жорсткості для поліпшення їх міцності. Найбільш поширені вироби фірми «Діелектричні кабельні Системи»
 

Гофрована труба дкс використовується для захисту електричної, комп'ютерної, телевізійної проводки від тривалого впливу вологи, бруду, механічних пошкоджень. В залежності від умов монтажу виготовляється:

  • одностінний,
  • двухстенной.

Перша застосовується при відкритому, напівсхованому використанні на естакадах, мостах, вологій місцевості.

Другий вид труби має зовнішню гофровану і гладку внутрішню поверхню. Заривається в землю, прокладається в місцях з високим механічним навантаженням: автомобільні дороги, залізничні колії. Використовується для монтажу важкої кабельної продукції. Для електричної проводки напругою не більше тисячі вольт замуровується в стінах, блоках стелі, в підлогах. Відрізняється протидії до коливань зовнішньої температури, вологи, хімічних реагентів. Володіє тривалим опором до природного старіння, високими електроізоляційними властивостями. Здатна без зниження технічних якостей експлуатуватися при низьких(-40), високих (+60) зовнішніх температурах. Гофрованої труби дкс ціна залежить від різних факторів. Важливу роль відіграє діаметр продукції.

Який потрібно діаметр труб для окремих випадків?

Наш інтернет-магазин Поло-Електро надає різні по діаметру гофровані труби, які ідеально підійдуть для вирішення багатьох завдань:

  • Для виконання проводки, яка йде до різноманітних освітлювальних пристроїв, варто вибирати трубу з діаметром до 16 мм;
  • Якщо потрібно провести провід до вимикачів і розеток, то ідеальним рішенням стане купити гофровану трубу 20 мм в діаметрі;
  • Для об'єднання електричних щитків один з одним варто використовувати виріб діаметром не менше 32 мм (також бажано подбати про наявність резервної труби);
  • Проводка, яка з'єднує розміщені в окремих приміщеннях основні коробки розподільні, простягається за коштами гофротруб з діаметром 25 мм і більше;
  • Щоб виконати надійну та якісну прокладку сигналізаційних, телефонних та коаксіальних мереж можна скористатися трубою діаметр якої становить від 16 до 20 мм, або кабельним каналом, який завдяки особливій конструкції дозволяє виконати процедуру максимально оперативно.

Наш інтернет-магазин дозволить за найвигіднішими цінами придбати високоякісні гофровані труби, завдяки яким можна буде облаштувати безпечні, надійні і довговічні електромережі, які роблять життя сучасної людини більш комфортною і практичною.

При монтажі підвісних стель, фальшпідлог використовується гофротруба дкс. Відрізняється виготовленням з трудновозгораемого матеріалу, що не дозволяє поширюватися вогню при короткому замиканні електропроводки. Широке використання ізоляційних матеріалів при індивідуальному, масовому будівництві вимагає досить низькою їх вартості.  Гофротруби дкс ціна цілком демократична для широкого числа покупців. 

Гофра для кабелю оберігає ізольовані проводи, оптичні волокна від механічних ушкоджень, впливу несприятливих атмосферних, техногенних явищ.

До послуг всіх бажаючі придбати необхідні електротехнічні прилади, матеріали – інтернет-магазин Поло-Електро, де вам запропонують широкий вибір кабельної, провідникової продукції, електроізоляційних матеріалів, фурнітури.  

 

Кабеленесущие системи дкс

ДКС – одна з найбільших компаній, що займаються проектуванням і виробництвом дкс кабеленесучих систем: кабелів – каналів, пластикових і сталевих коробів, труб для прокладання електропроводки, гофри дкс і т. д. Клієнтами компанії є такі світові холдинги як «Балтика», музей «Аеропорт», столичні аеропорти і т. д., що безсумнівно говорить про продукції ДКС, як про надійного помічника при будівництві високонавантажених систем електропостачання.
Вся продукция фирмы отвечает самым высоким требованиям качества, проходит все необходимые тесты и испытания, экологически чистая, безопасная и имеет среднюю цену в своем сегменте рынка. Она не только уменьшает время и финансовые затраты на монтаж электрической сети в помещении, но также обеспечит надежный уровень защиты и станет прекрасным дополнением к любому виду интерьера, благодаря простому и в тоже время стильному дизайну. 
Кабеленесущие системы ДКС являются самым недорогим способом создания оптимальной электрической сети. Аксессуары, разработанные для прокладки, позволяют проводить несколько силовых кабелей до 1000 В по одной кабельной системе, не опасаясь за возможность возникновения короткого замыкания и уменьшая объем проведенных по помещению сетей. 

Вся продукция снабжена подробным описанием товара, полным списком технических характеристик, преимуществ и недостатков. Товар имеет несколько высококачественных фотографий, которые помогают лучше представить его внешний вид. 
Вся продукция снабжена полной документацией и фурнитурой.
Оформление покупки производится в несколько кликов. Интуитивно понятный интерфейс интернет-каталога позволяет легко делать покупки даже тем людям, которые из-за своего почетного возраста или по каким-либо другим причинам, далеки от компьютерных технологий. 

Добро пожаловать!