Кошик
188 відгуків
Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Кабель провід Одескабель

Кабель Одескабель купити

кабель провід одескабель купити цінаПридбати високоякісний кабель та провід, який на 100% відповідає ГОСТ, не так вже й просто. Починаючи з дати заснування ― 1949 р. і ось вже більше 65 років легендарний кабельний завод "Одескабель" виробляє свою продукцію. Про високій якості кабелю і дроту Одескабель знає кожен досвідчений споживач цього товару. І, якщо Ви робите ремонт або будуєте споруда, то краще, при виборі кабелю, зупиниться на продукції Одескабель. Жили даного кабелю повністю відповідає ГОСТ, оптимальна кількість пластикату в оболонці та ізоляції захищає проводку як від механічних пошкоджень так і захищає користувача від прямого контакту.

Купити онлайн кабель Одескабель можна наступних маркоразмеров:

Самые популярные и востребованные позиции кабеля ВВГ на сегодня являются кабеля следующих сечений: 3х2,5 и 3х1,5. При необходимости и для удобства монтажа можно купить либо круглый кабель ВВГ либо плоский, маркировка плоского кабеля ВВГ будет обязательно содержать букву "п", а вот круглый кабель не имеет данной буквы в маркировке. Например, если Вам необходим плоский ВВГ 3х2 5 гост, то его маркировка будет следующая: ВВГп 3х2,5. Не стоит путать ВВГп и ВВП!

В чем же разница между ВВГп и ВВП и какой кабель лучше купить, ведь цена на них разная? 

  1. Візуально дуже просто відрізнити кабель ВВП від ВВГп, хоча вони обидва і плоскі, але ВВП це провід, який має ПВХ оболонкою білого кольору, а кабель ВВГ має ПВХ оболонку чорного кольору.
  2. Але основна різниця не в кольорі оболонки, а в переносимом номінальному змінній напрузі. Кабель ВВГп використовується для електричних установок з номінальною змінною напругою 660В і 1000В, а ось ВВП застосовується для установок з номінальною змінною напругою 380 і 660В.

Компанія Поло-Електро гарантує оригінальність продукту, низька ціна і оперативні терміни поставки. Якщо Вам потрібен інший товар даного виробника, Ви можете оформити замовлення за телефоном у наших менеджерів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner