Кошик
191 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (22.07).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Силові роз'єми, вилки, колодки Mutlusan

Силові роз'єми, штепсельні з'єднання - вилка, колодка (касета) купити, ціна: офіційний імпортер Mutlusan компанія Поло-Електро

вилка каучукова, вилка каучук 16аЕлектротехнічні аксесуари, що використовуються в сучасній промисловості, повинні забезпечувати зручність монтажу, відмінна якість контакту й повну відповідність заявленим виробником характеристиками. Усім цим умовам відповідає продукція турецької фірми MUTLUSAN electric. Про це свідчить той факт, що більше половини випускаються електротехнічних товарів експортується у 15 країн по всьому світу через представників. Компанія Поло-Електро офіційний імпортер Mutlusan в Україні, забезпечує виконання замовлень по доставці всього асортименту продукції турецького виробника.
Що ми пропонуємо Для того, щоб налагодити ланцюг тимчасової електричної проводки, використовують силові роз'єми. Необхідність в таких аксесуарах часто виникає при підключенні потужних електроприладів у побуті або приєднання промислового обладнання на виробництві. У нашому каталозі можна знайти силові роз'єми Mutlusan з найбільш часто зустрічаються класом захисту IP 44. Це означає, що місця з'єднань ланцюга будуть надійно забезпечені від проникнення всередину сторонніх предметів і частинок, розміром не більше 1 мм. Також конструкція аксесуарів забезпечує захист від проникнення вологи (бризок), що дозволяє використовувати їх в приміщеннях з підвищеною вологістю.


В залежності від місця і умов застосування ми пропонуємо силові роз'єми Mutlusan купити наступних форматів:

  • касети, колодки від 2 до 6 гнізда з заземленням для промислових подовжувачів;

  • Вилки штепсельні стандартного роз'єму PCE, в тому числі вилка каучукова, розроблена для спеціальних умов з можливим руйнівним впливом на вилку. Такі аксесуари також дозволяється використовувати в агресивних хімічних середовищах;

  • потрійна Розетка каучукова. Матеріал, з якого він виготовлений, надійно захищає від наслідків механічного впливу (падінь, ударів і трясок).

 

Відповідність міжнародним стандартам 


Вся продукція, що поставляється від турецького виробника, сертифікована у відповідності з основними нормативними вимогами, що пред'являються до категорії силових роз'ємів. Товари підібрані у відповідності з міжнародним стандартом IEC 60309-1 (ГОСТ 30849.1-2002 (МЭК 60309-1:1999) Виделки, штепсельні розетки, касети для розеток та з'єднувальні пристрої промислового призначення). Згідно з документом, відповідність нормативам означає наступні робочі характеристики роз'ємів:

  • Номінальну напругу до 690 в;

  • Частота струму до 0,5 кГц;

  • Гранично допустима сила струму 250 а; 

  • Обов'язкова наявність заземлюючого полюса;

  • Нанесена вся відповідне маркування (мінімум вісім позицій).

 

З чого виготовляються промислові електротехнічні аксесуари 
 

НА відміну від побутових аналогів, вимоги до силових роз'ємів значно вище. Тому для виконання корпусних і контактних частин використовуються особливі термостійкі, самозатухающие і удароміцні поливинилхлориды. 
ПВХ до того ж має високі вогнетривкі показники стійкості до хімічного впливу, в тому числі кислот. Всі деталі силових роз'ємів виготовляються з високою точністю (за стандартами), що дозволяє забезпечувати сумісність з виробами інших виробників. Так, вилка каучук 16ає повністю самостійним вузлом і при монтажі за лічені хвилини займає своє місце в цепу.


При замовленні від 5 одиниць силові роз'єми купити можна за зниженою вартістю. Кількість товару не обмежена, так як ми працюємо безпосередньо з виробником. Строки поставки обговорюються індивідуально.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner