Кошик
188 відгуків
Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Mutlusan щити розподільчі

Щит розподільчий  Mutlusan ― бокс для вимикачів купити в інтернет-магазині компанії Поло-Електро, низька ціна

Розподільчий щит призначений для рівномірного розподілу  електричної енергії по квартирі, сходовому майданчику або будинку. Зовні це компактна панель,  на яку встановлюються всі необхідні  пристрої:

  •  ввідний автомат;
  •  автомати захисту;
  •  ПЗВ;
  •  дін-рейка;
  •  клемні колодки;
  •  розподільні гребінки.

Кількість автоматів захисту, УЗО, та інших пристроїв підбирається індивідуально. У відповідності з цим виробники випускають щити для дому різної комплектації. на розподільчий щит ціна буде відрізнятися в залежності від його комплектації. Такі щити бувають вбудовані та навісні і мають абревіатуру ЩРН (щиток  розподільчий навісний) або ж ЩРВ (щиток розподільчий вбудовуваний)

розподільчий Щит навісний

Щит навісний кріплять на стіну. Для того щоб його змонтувати немає необхідності руйнувати стіни і проводити інші брудні роботи. Монтаж щитка не представляє особливих складнощів. Зовні такі щитки виглядають як компактні шафки. Матеріал виконання ─самозатухаючий пластик.

Комплектація
Розподільчі щити  бувають різної ємності. Можуть містити від 3 до 36 модулів. Це означає що на Дін-рейку можна зміцнити від 3 до 36 пристосувань в залежності від потреб мешканців квартири.

розподільний щит цінаВибираючи місце, слід керуватися нормами прописаними Правила пристрою електроустановок. Відстань від щитка до будь-якого металевого струмопровідного предмета (газові плити, радіатори опалення металеві мийки та інше)не повинно бути менше 1 метра. Ця вимога має бути дотримано для виключення ситуації, при якій буде можливо. одномоментне дотик  електричного приладу і металевого струмопровідного предмета.

Для зручної експлуатації висота від підлоги повинна бути такою щоб віконце встановленого в ньому лічильника було на рівні очей дорослої людини. Якщо ж в щитку електролічильник не встановлювався, то висота його установки повинна бути достатньою для зручного обслуговування. Щити випускаються відомими електротехнічними компаніями виглядають досить естетично не порушуючи своїм зовнішнім виглядом зовнішнього вигляду квартири чи під'їзду. У разі установки шита в місцях, де до нього може бути неконтрольований доступ з боку сторонніх, необхідно вжити заходів щодо обмеження доступу до нього.

Для цих цілей щити поміщають в розподільчі шафи. 

 

Шафа розподільча

Розподільчі  шафи  являють собою об'ємні пластикові або металеві ящики всередині, яких розміщується різноманітні комутаційні пристрої. Основна функція mutlusan щиток - розподільчих шаф, полягає в прийомі і розподілі електричної енергії. Найчастіше такі шафи використовуються на промислових об'єктах, в сільському господарстві на промисловому виробництві. 

Інтернет-магазин Поло-Електро пропонує вашій увазі щити розподільчі Mutlusan. Турецька компанія Мутлусан має більш ніж 30-річну історію і широко відома на ринку електротехнічної продукції. Основний принцип компанії - надавати послуги відповідно до світових стандартів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner