Кошик
188 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (24.06).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Металорукав SOKOL

Металорукав використовується в якості захисної оболонки, що оберігає електричну проводку від можливих пошкоджень, які нерідко виникають в процесі монтажу. Пошкодження ізоляції і наступне за ним коротке замикання є частою причиною виникнення пожеж. Тому монтаж електричної проводки повинен проводитися з дотриманням всіх заходів безпеки. Одним з яких є використання металорукава РЗ.

 

Область застосування металорукава

Ці вироби мають широку область застосування. Рукав гнучкий металевий серії РЗ має круглий перетин. Використовується в якості захисної оболонки для електричних проводів і кабелів, гумових шлангів. Може застосовуватися при монтажі систем вентиляції. Повністю відповідає всім існуючим нормам і вимогам пожежної безпеки. Для захищеної прокладки проводу використовують металорукав 20 з хб ниткою.

 

Особливості експлуатації

При всій своїй надійності рукав металевий має деякі особливості, в експлуатації, які необхідно враховувати:

  • Не допускається контакт з агресивними речовинами, здатними викликати корозію;

  • Монтаж рукава проводиться без застосування зварювання; При монтажі необхідно дотримуватися мінімальний радіус вигину;

  • Не допускати сильних механічних впливів (розтяг, стиск) здатних призвести до деформації виробу.

 

Металорукав в пвх оболонці

Прокладка електричних проводів і кабелів під землею, в кабель-каналах, а також агресивних середовищах вимагає застосування додаткових захисних заходів. Для цих цілей використовують сталеві металорукава в захисній оболонці з полівінілхлориду. Ці вироби володіють підвищеною міцністю на розрив і не схильні до впливу корозії. Широкий діапазон робочих температур (від -40С до +80С) дозволяє використовувати його в різних кліматичних умовах, що робить цей виріб універсальним у використанні.

 

Металорукав 220 SOKOL

На сьогоднішній день широку популярність у споживачів придбали електротехнічні вироби, випущені українською компанією 220. Це один з найбільших виробників електротехнічної продукції в Україні, що отримав популярність і визнання завдяки високій якості товарів, що випускаються.

Металлорукав цена на который более чем демократичная от торговой марки 220 ТМ выпускается из мягкой оцинкованной стали и может использоваться в качестве защитного покрытия для всех видов проводов и кабелей. Изготовление горячим методом позволило добиться хороших показателей устойчивости к воздействию агрессивных сред.

Стальной зонд-протяжка позволяет с легкостью затягивать провод во внутрь рукава, что значительно облегчает монтаж электропроводки. Металлорукава 220 имеют защиту от воздействия электромагнитного воздействия. Благодаря чему их можно использовать для монтажа телефонных и компьютерных сетей.

 

Де купити рукав металевий

Приобрести металлорукав рз цх, можно в специализированных магазинах. Интернет-магазин компании Поло-Электро это широкий ассортимент электротехнических изделий. Магазин предлагает только сертифицированную продукцию от известных производителей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner