Розетка 220В з заземленням і кришкою Schneider Electric серія Asfora
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: EPH3100161
254,59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (63) 119-46-54
Дегтяренко Михайло- +380 (44) 464-40-16 багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розетка 220В з заземленням і кришкою Schneider Electric серія Asfora
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 73 г |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Захисна кришка | Так |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Захисні шторки | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 71 мм |
| Висота | 71 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Підключення | Самозажимні контакти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254,59 ₴



