Розетка комп'ютерна RJ45 5 категорія UTP алюміній Schneider Electric серія Asfora
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: EPH4300161
376,90 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 119-46-54
Дегтяренко Михайло- +380 (44) 464-40-16 багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розетка комп'ютерна RJ45 5 категорія UTP колір алюміній Schneider Electric серія Asfora
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Довжина | 71 мм |
| Висота | 71 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Підключення | IDC |
| Категорія | 5e |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Захисні шторки | False |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Можливість заряджання від USB | False |
| Вага | 51.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376,90 ₴



