Коробка для зовнішнього монтажу наборна антрацит Schneider Electric серія Asfora
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: EPH6100271
254,59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (63) 119-46-54
Дегтяренко Михайло- +380 (44) 464-40-16 багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка для зовнішнього монтажу наборна
антрацит Schneider Electric серія Asfora
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 48 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS (acrylonitrile butadiene-styrene): box |
| Кількість місць | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254,59 ₴



