Заглушка антрацит Schneider Electric серія Asfora
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: EPH5600171
169,73 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (63) 119-46-54
Дегтяренко Михайло- +380 (44) 464-40-16 багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Заглушка
антрацит Schneider Electric серія Asfora
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 40 г |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Колір кнопки | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 71 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | АВЅ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169,73 ₴



