Розетка ІР 44 з кришкою з заземленням з захисними шторками антрацит Schneider Electric серія Asfora
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: EPH3100371
456,14 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 119-46-54
Дегтяренко Михайло- +380 (44) 464-40-16 багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розетка ІР 44 з кришкою, з заземленням, з захисними шторками
антрацит Schneider Electric серія Asfora
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 104 г |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Захисна кришка | Так |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Захисні шторки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | АВЅ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456,14 ₴



