

Прожектор led 30W 1650Lm 6400K IP65 EVRO LIGHT Евросвет
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000038970
243 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (63) 119-46-54
Дегтяренко Михайло- +380 (44) 464-40-16 багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Прожектор світлодіодний 30W 1650Lm 6400K IP65 EVRO LIGHT ES-10-01 95-265V Евросвет купити, ціна
Характеристики
| Колір світіння: | 6400К - м'який холодний світ |
| Світловий потік: | 1650 Lm |
| Гарантій термін: | 12 місяців |
| Розмір (довжина\ширина\товщина): | 220*180*40 мм |
| Потужність: | 30 Вт |
| Термін служби: | 20000 годин |
| Клас енергоспоживання: | А+ |
| Кут розсіювання: | 120 ° |
| Напруга живлення: | 95-265 V |
| Температурний режим: | -40 +50 °C |
| Рівень захисту: | IP65 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴



