Труба гофрована двостінна чорна e.kor.tube.black.50.41, 50/41мм (50м) E. NEXT
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: s028102
27,95 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (44) 464-40-16
багатоканальний- +380 (63) 119-46-54 Голомозенко Ігор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Труба гофрована двостінна чорна e.kor.tube.black.50.41, 50/41мм (50м) E. NEXT купити, ціна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 350 мм |
| Розміри | |
| Діаметр внутрішній | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Допуск на внутрішній діаметр | -0,3 мм |
| Допуск на зовнішній діаметр | ±0,4 мм |
| Кількість в бухті | 100 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27,95 ₴/м



