Лампа світлодіодна ЕВРОСВЕТ 6Вт 3000К З-6-3000-27 E27
- В наявності
- Код: 000039772
52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (63) 119-46-54
Дегтяренко Михайло- +380 (44) 464-40-16 багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лампа світлодіодна ЕВРОСВЕТ 6Вт 3000К З-6-3000-27 E27 купити, ціна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 6 Вт |
| Колір світіння | тепле світло (3000К) |
| Світловий потік, ЛМ | 480 |
| Цоколь | Е27 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 50 Вт |
| Гарантія місяців | 12 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Довжина | 100 |
| Ширина | 37 мм |
| Термін служби | 25000 |
| Кут розсіювання | 180 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 ₴



