


Прожектор світлодіодний ES-50-504 BASIC 2750Лм 6400К Евросвет
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000039418
343 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 119-46-54
Дегтяренко Михайло- +380 (44) 464-40-16 багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Прожектор світлодіодний ES-50-504 BASIC 2750Лм 6400К Евросвет купити, ціна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 2750 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | холодний світ (6400K) |
| Довжина | 150 |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Ширина,мм | 102 |
| Товщина | 26 |
| Термін служби ч. | 20000 |
| Температурний режим | -40+50 С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴



