


Прожектор світлодіодний Евросвет 150 Вт 6400 К EV-150-01 PRO13500Лм SanAn SMD НМ+PULS
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000039422
1 175 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 119-46-54
Дегтяренко Михайло- +380 (44) 464-40-16 багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Прожектор світлодіодний Евросвет 150 Вт 6400 К EV-150-01 PRO13500Лм SanAn SMD НМ+PULS купити, ціна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Потужність | 150 Вт |
| Світловий потік | 13500 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | холодний світ (6400K) |
| Довжина | 380 |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Напруга живлення | 180-260 V |
| Ширина,мм | 66 |
| Товщина | 280 |
| Термін служби ч. | 30000 |
| Температурний режим | Від -40 до+40С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175 ₴



