


Прожектор світлодіодний ЕВРОСВЕТ 30Вт 6400К EV-30-504 STAND 2400Лм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000039739
243 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (63) 119-46-54
Дегтяренко Михайло- +380 (44) 464-40-16 багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Прожектор світлодіодний ЕВРОСВЕТ 30Вт 6400К EV-30-504 STAND 2400Лм купити, ціна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | холодний світ (6400K) |
| Довжина | 125 |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Ширина,мм | 90 |
| Товщина | 25 |
| Термін служби ч. | 30000 |
| Температурний режим | Від -40 до+40С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴



