Кошик
191 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 23.07).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Кабель провід ЗЗЦМ

Кабель провід ЗЗЦМ купити ціна

Кабель ЗЗЦМ сьогодні користується величезною популярністю серед споживачів. Цей продукт виробляє кабельний завод "Запорізький завод кольорових металів" - це один з найбільших кабельних заводів України з величезною історією та бездоганною репутацією. Провід ззцм завжди відрізняється високою якістю продукту і відповідністю вимогам ГОСТ. Якщо вам потрібен якісний кабель та провід то звичайно ж варто купити провід ззцм. Вся продукція заводу проходить обов'язкові випробування і відповідає всім заявленим характеристикам.

В інтернет-магазині компанії Поло-Електро купити кабель та провід заводу ЗЗЦМ можна оформивши замовлення на сайті або в иелефонном режимі.

Ми підтримуємо в складському наявності такі види продукції заводу ЗЗЦМ:

провід ПВС ЗЗЦМ: гнучкий багатожильний з'єднувальний провід з многжильными провідниками

провід ВВГ ЗЗЦМ: кабель з монолітним провідником

провід ВВП ЗЗЦМ: плоский дріт з монолітними провідниками

провід ШВВП ЗЗЦМ: гнучкий шнур з багатожильними провідниками

Всі різновиди даного кабелю, а саме нг, нгд і п можна замовити в нашому інтернет-магазині з мінімальними термінами поставки. Якщо Вам необхідні власні позиції, ми обов'язково поставимо його в обумовлені терміни.

Одним з найпопулярніших видів кабелю для прокладання електромереж можна назвати кабель ввг 3х1 5 запоріжжя або ВВГ 3х2 5 ззцм - це монолітні, круглі кабелі з мідною жилою в оболонці з ПВХ. Також по популярності їм не поступаються наступні види дроту: ПВС 3х1,5 і ПВС 3х2,5 та аналогічні двожильні види; ШВВП 2х1,5 і 3х1,5 і звичайно ж плоский кабель ВВГп перетином 1,5 і 2,5 як двох так і трижильний.

Кабель ззцм ціна

Цена на данные провод и кабель соответствует его качеству и всегда оправдана. Кабель ЗЗЦМ на сегодня это уже известный бренд на рынке Украины, но при этом потребитель оплачивает справедливую стоимость продукции не переплачивая за бренд! Купить провод ЗЗЦМ - это верное решение и гарантия качества! Аналогичный по качеству и стоимости является кабель и провод Одескабель, купить который Вы также можете у нас.

Коллектив компании Поло-Электро с удовольствием ответить на все вопросы, проконсультирует по наличию и техническим характеристикам товара, предложит товары-заменители, согласует сроки поставки и поставит необходимый товар в оговоренные сроки.

Хорошего дня и приятных покупок!

Поло-Электро

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner