Кошик
191 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 23.07).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Кабель силовий АВВГ, провід АПВ, провід АППВ

Кабель силовий АВВГ, провід АПВ, провід АППВ ― таблиці ваги

Кабель силовий АВВГ: опис, характеристики.

В сімейство силових кабелів ВВГ входить кабель АВВГ, абревіатура якого розшифровується наступним чином – А-алюмінієві жили, В – ПВХ-ізоляція, В – ПВХ-оболонка, Г-відсутність захисного шару. Виходить, що даний силовий кабель складається з алюмінієвих струмопровідних жил, кожна з яких поміщена в вінілову ізоляцію і загальної оболонки з цього ж полівінілхлоридного пластикату, зовнішній покрив не передбачено.

Опис і застосування кабелю АВВГ.

Используется данный тип кабеля в строительстве при монтаже электропроводки в нежилых и жилых помещениях, где предусмотрены повышенные противопожарные требования. Применять кабель АВВГ, цена которого соответствует его надежности, можно также при прокладке воздушных электросетей, в каналах, шахтах, тоннелях, во влажных и сухих помещениях, в местах, где возможна вибрация, на атомных электростанциях, во взрывоопасных зонах, на специальных кабельных эстакадах. Монтаж кабеля может проводиться как на вертикальных, так и на наклонных или горизонтальных трассах. Не рекомендується прокладати кабель даного типу у відкритих місцях або в земляних траншеях на увазі можливих механічних пошкоджень. Випускається даний силовий кабель багатожильним або одножильним. В багатожильної, кожна жила має свою колірну маркіровку (нульова жила - блакитний колір, жила заземлення – жовто-зелений колір). Допускається багатожильної кабелі АВВГ одна жила з найменшим перерізом, всі інші мають однаковий розмір перерізу. Форма перерізу може бути сегментною, секторної або круглої. Розмір перетину починається від 25 кв. мм.

Характеристики кабелю АВВГ.

  • рабочий температурный диапазон кабеля – от -50 до +50°C;
  • максимальная допустимая влажность воздуха при температуре до +35°C не должна превышать 98%;
  • максимальный температурный нагрев жил +70°C;
  • в аварийных ситуациях и при коротких замыканиях допускается максимальный температурный нагрев жил, не превышающий 4-х секундного временного срока до +160°C;
  • при прокладке минимальный температурный предел окружающей среды не ниже -15°C;
  • минимальный размер радиуса изгиба для одножильных кабелей, не меньше 10 мм, для многожильных - не меньше 7,5 мм;
  • в зависимости от сечения строительная длина кабеля сечением от 1,5 до 16 кв. мм не должна превышать 450 метров, сечением от 25 до 70 кв.мм – до 300 метров, сечением 95 кв.мм – 200 метров.

Решив купить кабель АВВГ, вы можете рассчитывать на пятилетний срок гарантии и 30-ти летний срок его эксплуатации. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner