Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Автоматичний вимикач: призначення, сфери застосування.

Автоматичний вимикач: призначення, сфери застосування.

Сьогодні автоматичний вимикач, який більше відомий в народі як автомат, призначений для забезпечення струму в нормальному режимі роботи електроланцюга і екстреного відключення, у разі виникнення короткого замикання, а також зміни спрямованості потужності, зниження напруги до максимально допустимого або інших аномальних станів.

Опис і застосування автоматичних вимикачів.

Придбати автоматичний вимикач загального або спеціального призначення ви можете за доступними цінами. Автомати загального застосування широко використовуються для захисту силового, освітлювального та іншого електрообладнання. Вони дозволяють відключати автоматичним або ручним способом прилади, які знаходяться під навантаженням. Простота і зручність експлуатації, легкість обслуговування дозволяють використовувати автомати загального застосування на установках будь-якої потужності.

Що стосується автоматів спеціального призначення, то вони відрізняються від попереднього типу багатьма параметрами. Їх можна віднести до розряду швидкодіючих вимикачів з особливим виконанням конструктивних вузлів і корпусу. Такі автомати стійкі до зовнішніх механічних впливів і вібрацій. Саме їх краще експлуатувати в екстремальних кліматичних зонах, зокрема вони чудово зарекомендували себе в гірничодобувній галузі, де застосовуються в трифазних та однофазних мережах вугільних шахт. Сланцеві і вугільні шахти це та зона ризику, де потрібно знизити до мінімуму виникнення аварійних ситуацій, і з цим спеціальні автомати справляються відмінно.

Вимоги, що пред'являються до автоматичних вимикачів.

Протягом тривалого часу автоматичний вимикач повинен пропускати номінальний струм, забезпечуючи багаторазове відключення граничних струмів. Якісний автомат має максимально малий час відключення в зоні короткого замикання. Також він оснащується пристроєм, скорочують зони вихлопу іонізованих і нагрітих газів.

Вибираючи автомат, пам'ятайте, що ціна на автоматичний вимикач багато в чому залежить від його типу, наявності розчіплювачів, потужності і т. д. Як і будь-якого іншого елемента системи автоматичного управління, до автоматів пред'являються жорсткі вимоги по зносостійкості. Купуючи автоматичний вимикач, уважно вивчіть його загальні характеристики та технічні дані, які відповідають певним типам і серіями автомата.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner