Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Автоматичний вимикач на 16 А - властивості та застосування

Автоматичний вимикач на 16 А - властивості та застосування

Автоматичні вимикачі здійснюють комплексний захист електричної ланцюга від струмів короткого замикання. Крім того, цей пристрій є надійним засобом дозволяє захистити людину від ураження електричним струмом. Це необхідний елемент захисту, який прийшов на заміну порцеляновим запобіжників «пробок». Експлуатація, яких нерідко здійснювалася з порушеннями техніки безпеки. В плані захисту електричної мережі від наслідків коротких замикань автомат однофазний на 16а досить ефективний. Придбати автоматичний вимикач можна в нашому інтернет-магазині.

Автоматичний вимикач 16а ― технічні характеристики

Автоматичний вимикач на 16 а розрахований на роботу в мережах змінного струму при номінальній напрузі 220В і частотою 50 Гц. Монтується пристрій в металевий або пластиковий корпус розподільчого щита на рейку ДІН. Має наступні технічні характеристики:

  • номінальний струм 16 А;
  • номінальне значення диференціального струму 30мА;
  • Значення номінального не відключає струму 15 мА;
  • клас АС;
  • ступінь захисту IP20.

 

Де використовується автоматичний однополюсний вимикач 16 а

автомат однофазний 16аДаний тип вимикача це найбільш популярний автомат захисту, що застосовується в побуті. Потужності цього пристрою цілком вистачить для захисту від дії струмів короткого замикання міської квартири або невеликого приватного будинку.

Автомат 16а в залежності від кількості наявних у ньому полюсів, може бути встановлений в якості вступного автомата (двополюсна модифікація), або ж в якості автомата захисту (однополюсна модифікація) на фазний провід, що живить розетки, освітлювальні і побутові електричні прилади.

При підключенні потужних електричних приладів (пральна машина, бойлер) для них слід виділити окрему живлячу лінію, в якості захисту якої буде використаний автомат 16а. При цьому слід враховувати ту обставину, що сумарна споживана потужність побутової техніки на виділеній лінії не повинна перевищувати 3.5 кВт. Якщо потужність буде більше, то потрібно встановлювати автомат більшого номіналу. Виділення окремої живильної лінії з установкою на ній автомата захисту буде гарантією захисту дорогої побутової техніки від можливих ушкоджень у разі короткого замикання, а також захистить ваш будинок від пожежі.

Автоматичний вимикач на 16 ампер на трьох і чотирьохполюсному виконанні.

В трифазних електричних мережах автоматичний вимикач на 16 а на 3 або 4 полюси часто встановлюється як ввідний автомат захисту. Зазвичай такі мережі облаштовуються у приватних домоволодіннях. В цьому разі є можливість одержувати велику потужність. Завдяки чому можна підключати трифазні прилади, що застосовуються для побутових потреб або ж в будівництві. Такі як електричний двигун або зварювальний інвертор. Крім того триполюсні автоматичні вимикачі на 16 нерідко використовуються в промисловості.

Автоматичний вимикач 16а ціна, на який залежить від кількості полюсів, а також від виробника можна купити в нашому інтернет-магазині.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner