Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Провід СІП: види, застосування.

Провід СІП: види, застосування.

Провід несе ізольований, скорочено провід СИП, покликаний передавати і розподіляти електроенергію в освітлювальних і повітряних силових мережах на змінну напругу до 0,6/1кВ.

Виробники пропонують сьогодні відразу кілька модифікацій проводу СІП:

  • СІП – 1,
  • СІП - 2,
  • СІП – 3
  • СІП – 4.

Провід СІП-1.

Провід СІП – 1 складається з ущільнених алюмінієвих жил, кожна з яких ізольована оболонкою з светостабілізірованного зшитого поліетилену. Ці жили скручені навколо ущільненої нульової жили (неізольованої), виконану з алюмінієвого сплаву.

Провід СІП-2.

На відміну від СІП-1, провід СІП-2 має нульову ізольовану ущільнену алюмінієву жилу.

Провід СІП-3.

Одножильний провід СІП-3 складається з ущільненої алюмінієвої жили, оснащеної ізоляцією із зшитого светостабілізірованного поліетилену.

Провід СІП-4.

Провід СІП-4 з ущільненими жилами з алюмінію не має несучу нульову жилу, а кожна з жил ізольована зшитим светостабилизированным поліетиленом.

В наші дні провід СИП, купити який необхідно для проведення повітряних ліній електропередач з підвіскою, можна зустріти на фасадах різних споруд і будівель або підвішеними на опорах. Вітчизняний і зарубіжний досвід будівництва та експлуатації повітряних ліній електропередач напругою 0,38 кВ довів економічне і технічне перевага використання проводу СІП порівняно з іншими типами неізольованих проводів. Переваги СІП очевидні, адже при рівних капіталовкладеннях ЛЕП, обладнана кабелем СІП, вимагає менших експлуатаційних витрат. Особливо це відчутно при будівництві ліній електропередач у лісових масивах, де істотно зменшилася ширина вырубаемой просіки. Застосування кабелю СІП на опорах проводів дозволяє їх прокладати з телефонними лініями і проводами з різним рівнем напруги.

Універсальний провід СИП, ціна якого не перевищує вартості альтернативних проводів, дозволяє зменшити безпечні відстані до інженерних споруд (телефонних, електричних та повітряних ліній до будівель. У відповідності з прийнятими нормами, монтаж проводу СІП здійснюється на висоті 4 метри над рівнем землі, у разі якщо провід ізольований і 6 метрів для неізольованих проводів. Мінімальна тривалість налипання снігу, менша вага і підвищена надійність робить проводу даної категорії незамінними в зонах інтенсивності гололедообразования.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner