Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Силовий автоматичний вимикач.

Силовий автоматичний вимикач.

Головна функція, з якої повинен справлятися силовий автоматичний вимикач – це захист електричної ланцюга будинку або квартири від можливого короткого замикання. Крім цього, він виконує завдання обмеження струму. Приміром, трижильний провід перетином 2,5 мм розрахований на допустимий тривалий потік струму в 25А. Саме цей показник здатний витримати тривалий час провід. Все що вище 25А буде згубно впливати на проводку, яка може надмірно нагріватися. В результаті, з часом неминуче руйнування ізоляції, і, як наслідок, коротке замикання. Щоб уникнути подібних неприємностей, потік струму обмежують саме автоматом номіналом 25А, який захистить даний провід.

Найчастіше, силовий автоматичний вимикач, купити який сьогодні можна в кожному спеціалізованому магазині, встановлюється в силовому щитку. Саме сюди виводять дроти, що живлять будинок і відводять електрика. З силового щитка проводу розходяться по різних напрямках (поверхи, кімнати) і живлять розетки і світло.

Виробники пропонують автоматичні вимикачі різних конструкцій, з яких найбільш популярні:

  • однополюсні, розраховані на мережу 220В, до яких підключають лише фазний провід;
  • триполюсні, розраховані на потужність мережі 380В, відповідно є можливість підключити відразу три фазних проводи;
  • четрыхполюсные автоматичні вимикачі також розраховані на мережа 380В, лише з тією відмінністю, що крім підключення трифазних проводів, можна підключити один нульовий провід.

Як приклад, можна розглянути стандартну, побутову електричну мережу напругою 220В. для успішної роботи такого ланцюга можуть використовуватися і однополюсні і двополюсні вимикачі автоматичні. І все ж оптимальним вибором буде використання двополюсного автомата, оскільки в нього можна підключити два дроти – один фаза, один нуль. Якщо є необхідність, то можна розірвати ланцюг повністю (у разі виникнення перенапруги ваша техніка не постраждає). Контактні затиски автомата оснащені найбільш оптимальним гвинтовим притиском. В результаті провід відмінно фіксується всією площею контакту. Варто зазначити, що в більшості нульових контактів звичайного виконання є погані притискні можливості, які залишають бажати кращого.

Силовий автоматичний вимикач, ціна якого виправдана його експлуатаційними можливостями, легко монтується на DIN - рейку.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner