Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Автоматичний вимикач - вибір захисного пристрою мережі

Автоматичний вимикач - вибір захисного пристрою мережі

В наші дні вибір захисного пристрою для електромереж стає все більш актуальним питанням. Сучасне енергообладнання дорожчає день у день, тому це ще один привід надійно протистояти будь-яким аварій та неполадок в електроустановці, не кажучи вже про можливі людські жертви. Ще на стадії проектування необхідно правильно вибрати захисний пристрій, яке буде чудово справлятися з поставленим завданням.

Автоматичний вимикач є найбільш популярним захисним пристроєм, спрацьовуючи в нестандартних ситуаціях.

Безпосередньо перед навантаженням це пристрій автоматично спрацьовує, виключаючи замикання і аварійні ситуації. Після усунення неполадок його легко можна звести наново. При цьому, автомат займає мало місця в порівнянні з комбінованим рубильником.

Автоматичний вимикач, ціна якого значно нижче інших видів запобіжників, найчастіше встановлюється в головних розподільних щитах і безпосередньо на вводах. Зручність його експлуатації дозволяє максимально розширити середовище його застосування. Включити його заново може будь недосвідчена людина, оскільки це пристрій максимально безпечно.

В основі цього складного пристрою безліч дрібних деталей. У разі короткого замикання на них йде велике навантаження, яку можуть витримати далеко не всі складові елементи. Саме тому необхідно періодично здійснювати огляд хоча б зовнішнього стану автоматичного вимикача. Хтось скаже, що запобіжники захищають енергомережу набагато краще, однак ці пристрої не настільки зручні в застосуванні як автомати. І той і інший варіанти захисту енергомережі мають «право на життя» в залежності від способу його застосування. Наприклад, безпосередньо на вводах краще використовувати запобіжники, а перед навантаженням краще спрацьовують автоматичні вимикачі.

Сьогодні автоматичний вимикач купити можна в кожному спеціалізованому магазині.

При цьому, ви можете розраховувати на його бездоганну роботу довгі роки, оскільки для їх виготовлення використовуються самі надійні матеріали і деталі. Важко уявити сучасну квартиру, яка не має на вході електромережі автоматичним вимикачем. Це вимога часу, адже в кожному будинку з року в рік зростає кількість побутових та інших електроприладів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner