Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Автоматичні вимикачі високої та низької напруги

Автоматичні вимикачі високої та низької напруги

Сучасні виробники пропонують автоматичний вимикач різних модифікацій, що відрізняється невеликими габаритами і надійністю.

Фахівці ділять автоматичні вимикачі на дві групи:

– високого (понад 1000 В) напруги,

- низького (до 1000 В) напруги.

Автоматичні вимикачі високовольтні здійснюють комутацію, як струмів короткого замикання, так і номінальних струмів. Вони надійно здійснюють функцію захисту систем розподілу електроенергії в аварійних режимах. Вимикач автоматичний високої напруги розрахований на відключення і включення номінальних струмів, ємнісних струмів конденсаторних батарей, струму холостого ходу трансформаторів, струмів короткого замикання і перевантаження. Гасіння електродуги в разі спрацьовування автомата відбувається за рахунок потоку стислого повітря, який поставляє спеціальний джерело під тиском від 2 до 4 МПа. Саме дугогасних пристроїв і струмоведучі частини ізолюються в пристрої порцеляною або іншим ізолюючим твердим матеріалом.

Високовольтний автоматичний вимикач, купити який можна сьогодні також для відключення і підключення генераторів до блокового трансформатора, користується великим попитом завдяки своїй надійності і невисокій вартості. Повітряні автомати, розраховані на низьку напругу, покликані захистити мережу за допомогою спеціальних пристроїв – розчіплювачів. Впливаючи на механізм, ці пристрої відключають автомат, перешкоджаючи надалі на проникнення струму на лінію.

На відміну від вимикачів високої напруги, автомати низької напруги, не розраховані на часту ручну комутацію електричних ланцюгів. Час спрацювання, тобто такого відключення вимикача становить близько 0,025 – 0,05 сек. При малих перевантаженнях автомат більш зручний, ніж запобіжник або рубильник, оскільки є апаратом багаторазового дії.

Автоматичний вимикач, ціна якого сьогодні доступна кожному покупцеві, який ґрунтується на спрацьовування розчеплювача. По суті розчіплювач – це теплове або електромагнітне реле, що спрацьовує, наприклад, при збільшенні потоку струму понад допустимого номіналу. Перед тим, як придбати автоматичний вимикач, необхідно чітко знати показник напруги електроланцюга на об'єкті. Це не дасть можливості помилитися з вибором і вибрати не зовсім підходящу модель автоматів, яких сьогодні величезна різноманітність на прилавках спеціалізованих магазинів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner