Кошик
193 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 07.10).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Розетка - вибір, монтаж, розташування.

Розетка - вибір, монтаж, розташування.

Обов'язковим елементом електропроводки будь-якого приміщення є розетка. Плануючи розміщення розеток, необхідно керуватися не тільки власним смаком, але в першу чергу вимогами електробезпеки. Місця для монтажу розеток повинні знаходитися у зручних і безпечних місцях, а не там, де вона, наприклад, не буде псувати інтер'єр.

В першу чергу, потрібно вибрати місце, яке забезпечить безперешкодний доступ до розетки. Другим правилом при монтажі розеток буде те, що їх кількість повинна бути співвідносно з технікою, якої ви постійно користуєтеся (пилосос, телевізор, комп'ютер, праска, зарядні блоки і т. д.). Найбільш далекоглядні покупці враховують навіть ті прилади, які тільки планують купити. Тим самим, вони виключають використання незручних, громіздких і небезпечних конструкцій з подовжувачів і трійників.

Якщо вам знадобилася розетка, купити сьогодні ви її зможете в будь-якому спеціалізованому магазині.

При цьому, кількість придбаних розеток має бути з урахуванням того, що вони будуть встановлюватися з двох сторін загальної стіни (дзеркально). Це дуже зручно при монтажі та при користуванні розетками. Люди старшого покоління пам'ятають, як у старих будинках розетки поєднували із сусідньою квартирою. Це істотно знижувало звукоізоляцію, і секретів у такому будинку практично не було. Сьогодні у продажу є звичайні розетки і євророзетки. Головна їх відмінність в тому, що в першому випадку діаметр отворів становить 4 мм, а в другому 4,8 мм. Неоднаково також і відстань між штирями вилки. Однак, це лише зовнішні відмінності, основна різниця в тому, що звичайна вітчизняна розетка, ціна якої нижча євророзетки, розрахована на силу струму 6,3-10А, а європейський варіант розрахований на 10-16А. Це зовсім не означає, що до евророзетке підключається більше приладів, оскільки проводка не витримає такого навантаження, навіть якщо сама розетка не розплавиться.

Класифікація розеток ділить їх на вбудовані та накладні, які використовуються в залежності від типу електропроводки.

Для прихованої проводки підходять вбудовані розетки, «втоплені всередину стіни», а для відкритої проводки (дерев'яні будинки тощо) необхідно використовувати накладні розетки.

Вибираючи для свого будинку або квартири розетки, необхідно довіряти перевіреним виробникам, які використовують для їх виробництва високоякісні тугоплавкі сучасні матеріали.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner