Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Контактор: описание и характеристики

Контактор: описание и характеристики

Такой аппарат дистанционного действия, как контактор предназначен для частых отключений и включений силовых электроцепей при нормальных режимах работы. Чаще всего, размыкание или замыкание контактов в устройстве осуществляется с помощью электромагнитного привода. Современная промышленность выпускает различные серии электромагнитных контакторов, которые рассчитаны на использование в разных условиях, климатических поясах, местах размещения и т.д.

Электромагнитный контактор, цена которого оправдывает его неоспоримые возможности, состоит из следующих узлов:

  • електромагнітна система;
  • контакти;
  • дугогасна система;
  • допоміжні контакти.

Функція головного контакту – своєчасно здійснювати замикання і розмикання силовий ланцюга струму. Ці елементи розраховуються на тривале проведення номінального струму з урахуванням частих включень і відключень.

Сьогодні в різних моделях контакторів використовуються важільні або мостиковые контакти. Якщо ви вирішили придбати контактор, то ви повинні керуватися певними технічними параметрами, які не дозволять помилитися з вибором. Перш за все, ви повинні чітко представляти область застосування пристрою і його призначення, і вибирати контактор у відповідності з категорією застосування. При цьому, потрібно враховувати основний показник комутаційної і механічної зносостійкості пристрою, знати скільки в ній головних і допоміжних контактів. Орієнтуватися також потрібно і на режим роботи пристрою, вивчивши його можливі навантаження номінального напруги і споживаної потужності включення котушок. Останнє, на що потрібно звернути увагу, це категорія розміщення тієї чи іншої моделі контактора та його кліматичні можливості.

Цей пристрій приводиться в дію силою постійного електромагнітного струму. Потік струму в котушці контактора, розрахованого на змінний струм при розімкнутому ланцюзі, що в 5-10 разів перевищує струм, що проходить в замкнутої магнітної системи. Щоб виключити вібрацію і гудіння контактора при роботі, електромагнітна система пристрою має на сердечнику короткозамкнений виток. Оскільки ланцюга можуть бути як постійного, так і змінного струму, то і контактори поділяються за цими критеріями. Для змінного струму найчастіше застосовуються контактори триполюсні з головними замикаючими контактами.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner