Кошик
191 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Як вибрати контактор?

Як вибрати контактор?

Контактор.

Здійснити відключення і включення електричних силових ланцюгів при номінальних режимах роботи дозволить контактор дистанційного дії.

За типом приводу контактної системи, ці пристрої поділяють на пневматичні, гідравлічні і електромагнітні. У перших двох типах контакторів, закриття та відкриття проходження рідини або повітря здійснюється електромагнітом або іншим дистанційним способом.

Найбільшого поширення набули електромагнітні контактори, які вважаються основними коммутирующими апаратами, що застосовуються у схемах автоматизованого електроприводу. Існують контактори, розраховані на постійний, змінний і змінний струм підвищеної частотності. Управління пристроєм може виконуватися на постійному або змінному струмі незалежно від роду струму в основний ланцюга.

Вибираючи контактор, купити який необхідно з урахуванням максимальних навантажень, зверніть увагу на показник частоти включень в годину. У технічному описі будуть стояти класи (0,3; 1,3; 30; 10), які будуть означати частоту повторних короткочасних включень від 30 вкл./год до 3600 вкл./годину. Більшість пристроїв мають механічну нормовану зносостійкість до 30 мільйонів циклів.

В залежності від умов роботи визначається комутаційна здатність контактора. При управлінні електроприводами, основними операціями є реверсування, відключення, пуск, гальмування. Згідно ГОСТу 11206-77Е, визначається комутаційна здатність контактора загального призначення змінного струму з категоріями застосування від АС-1 до АС-4. Контактори постійного струму нормуються за п'ятьма категоріями застосування – від ДС-1, ДС-5.

Контактор, ціна якого буде залежати безпосередньо від його характеристик, складається з певних систем – головних контакторів, електромагнітної і дугогасильних систем, а також допоміжних контакторів.

Існують моделі контакторів, які розраховані на прискорення з витримкою часу. У цих моделях передбачено пристрій, який і буде створювати цю витримку. Перш ніж купувати такий необхідний елемент, як контактор, треба уважно вивчити його технічні характеристики, порівнюючи їх з допустимими навантаженнями на ланцюгу електропередачі, де він буде встановлений.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner