Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Переваги проводу СІП, застосування.

Переваги проводу СІП, застосування.

Провід СІП призначений для передачі електроенергії в повітряних лініях електропередачі і відгалужень до вводів в господарські та житлові споруди. СІП розрахований на орієнтовний напругу 0,66/1 кВ частотою 50Гц. Надійність проводу СІП дає можливість використовувати його на дільницях безперебійної роботи в складних кліматичних умовах при впливі хімічних агресивних середовищ. Відрізняючись високою міцністю до механічних пошкоджень, цей провід має ряд істотних переваг.

Необхідно провід СІП купити, якщо мають роботи з монтажем відгалуження до вводів будівель і будівель господарського та житлового значення, а також при монтажі повітряних ліній електропередач. Допускається прокладання СІП в пожежонебезпечних зонах. При цьому необхідно нанести на ізоляцію проводу спеціальне вогнезахисне покриття, яке створює додаткові заходи захисту.

Умовно, конструкція проводу СІП ділиться на чотири частини:

  • жилотокопроводящая, круглої форми, перетином 16 кв. мм, виконана з алюмінію;
  • нульова несуча жила складається з круглих дротів, скручених між собою, неизолированная, ущільнена круглої форми. Виготовляється з алюмінієвого сплаву;
  • ізоляція кабелю СІП виготовлена з светостабілізірованного термопластичного зшитого поліетилену;
  • скрутка проводу СІП правобічна, коли струмопровідні жили в ізольованою оболонці скручується навколо нульової жили.

Согласно ГОСТ, использование провода СИП возможно при температурах окружающей среды от -50 до +50°C. Провод имеет высокую стойкость к воздействию ультрафиолетового излучения. Прокладывать провод можно лишь в том случае, если температура не опускается ниже -20°C. При прокладке радиус изгиба провода не должен быть меньше 7,5 диаметров провода. Допустимая рабочая температура жил +90°C. При перегрузках или в аварийном режиме, максимально допустимая температура +130°C.

Правильно вибравши кабель СІП, ціна якого повністю виправдана його багаторічним терміном служби, ви на кілька десятиліть забудете про проблеми, які можуть виникнути в електросистемі з-за неякісного кабелю. Виробник дає в середньому трирічний гарантійний термін служби, а загальний термін експлуатації кабелю СІП зростає до 40 років.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner