Кошик
191 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 23.07).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Види ПЗВ - пристрій захисного відключення

Види ПЗВ - пристрій захисного відключення

На сьогоднішній день УЗО є одним з кращих електрозахисних засобів, що забезпечують захист людини від можливого ураження електричним струмом, від виникнення несправностей електропроводки, тягнуть за собою загоряння.

Абревіатура УЗО розшифровується як «Пристрій захисного відключення».

Відстежуючи витік струму в ланцюзі, даний пристрій реагує на неї і миттєво забезпечує автоматичне відключення всіх фаз на аварійній ділянці електроланцюга. На спрацьовування пристрою потрібно, не більше 0,02 сек.

В наші дні ви можете УЗО купити двох типів:

  • тип А, що передбачає наявність керованих тиристорів або випрямлячів у складі електроланцюга;
  • тип АС – пристрій, що реагує на витік змінного струму.

Пристрій типу А має більш складну схему. Воно розраховане на витік не тільки змінного струму, але і постійного. Дане УЗО купити, ціна якого приблизно в півтора рази вище пристрої типу АС, може встановлюватися на вимогу, наприклад, в автоматичних пральних машинах. Монтується пристрій в розподільних щитках відразу після ввідного автомата. На квартиру допускається установка одного пристрою захисного відключення. В даному випадку, краще зробити установку автомата меншого номіналу після УЗО. Спрацьовуючи, установка виробляє повне відключення в квартирі напруги. Альтернативою даної зв'язки є встановлення диференційного автомата, який поєднує в собі і пристрій УЗО і сам автомат. До цього способу необхідно вдатися у разі, якщо в електрощиті немає вільного місця.

Сьогодні можна зустріти типи даного пристрої, вбудовані в розетку. Вони монтуються на місце вже наявної розетки або у вигляді перехідника, уткнутого в розетку. Ці пристрої відрізняються своєю простотою підключення та не потребують заміни електропроводки в тих приміщеннях, де вони встановлюються. Єдиним мінусом УЗО-розетки є вартість, яка перевищує вартість звичайних УЗО, встановлюваних в електрощитах, приблизно в три рази.

Відмінним варіантом для організації безпеки електромережі в квартирі є одне «вступне ПЗВ», розраховане на 30 мА. Воно встановлюється на кожну відійшовшу від електророзподільного щита групу. Наприклад, лінія дитяча, кухня, ванна кімната і т. д. Єдиним недоліком даного способу є додаткові витрати на електрообладнання, а також необхідність виділити ще одне місце в електрощитку, де буде встановлено додаткове УЗО.

В інтернет-магазині компанії Поло-Електро можна придбати УЗО наступних виробників:

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner