Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Більш функціональна альтернатива голого проводу - СІП

Більш функціональна альтернатива голого проводу - СІП

Кращим варіантом для організації передачі в лініях повітряного типу електроенергії та введення будівель є провід СІП.

Ряд переваг, якими він володіє, зробили його одним з найпопулярніших на ринку кабельної продукції і зумовили його широке застосування. Розрахований СІП на не постійною струм частотою 50Гц.

Висока довговічність проводу СІП дозволяє бездоганно експлуатувати його протягом декількох десятиліть. При цьому, він зберігає початкові експлуатаційні властивості. Практика показує, що навіть в несприятливих кліматичних умовах при тривалій експлуатації, продукт зарекомендував себе дуже добре. Матеріал і конструкція дозволяє йому ефективно протистояти впливу агресивних хімічних середовищ, він стійкий до механічних впливів.

Всі ці характеристики дозволяють рекомендувати провід СІП купити більшості споживачів. Алюмінієва струмопровідна жила круглої форми, ізольована термопластичним светостабилизированным зшитим поліетиленом. У нульової жилі знаходяться скручені круглі дроту, виготовлені з алюмінієвого сплаву. Ця жила позбавлена ізоляції. Навколо нульової жили в правосторонньому напрямку закручуються струмопровідні ізольовані жили.

Сьогодні на ринку представлені проводи марки СІП кількох категорій: СИП, 2, 3, 4, 5. Всі вони мають ряд загальних характеристик. Експлуатуватися дані марки проводів можуть в температурному діапазоні від -50 до+50°C. Прокладка повинна здійснюватися при мінімальному значенні температур навколишнього повітря – 20°C. Робоча температура за Гостом не перевищує +90°C, максимально допустима температура жив дроти +130°C. Самонесучі ізольований провід мають термін служби до 40 років. У порівнянні з неизолированным, провід СИП істотно покращує умови експлуатації лінії електропередач, виключаючи можливі контакти з сторонніми предметами. Його використання в лісистих районах зменшує витрати фінансові, незважаючи на те, що провід СИП, ціна якого вища, ніж у неізольованого проводу. Відбувається це за рахунок можливого зменшення ширини створюваної просіки. Використання СІП практично виключає можливість короткого замикання на землю або між проводами фаз. Проводу СІП будь-якого перетину можуть виготовлятися з ізольованими додатковими жилами, розрахованими на підключення мереж освітлення.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner