Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Монтаж проводу СІП за допомогою арматури

Монтаж проводу СІП за допомогою арматури

Спеціальна арматура для проводу СІП дозволяє здійснити якісний монтаж самонесучих проводів.

В каталогах на спеціалізованих сайтах, ви завжди зможете з різних типів підвісів, затискачів та інших видів арматури, потрібні і відповідні до проводів СІП. Арматура використовується для кріплення проводів на стінах і стовпах.

В наші дні на теренах вітчизни використовують три типи конструкції СІП:

  • з неізольованої нейтраллю (СІП 1);
  • з ізольованою нейтраллю (СІП 2);
  • з рівними по перерізу ізольованими жилами (СІП 4).

Для СИП 2 арматура  включает в себя клиновидные анкерные зажимы, а также зажимы серии S0,95.

В целом монтаж различных систем требует не только тщательно подобрать провод СИП, но и к каждому проводу соответственную арматуру, которая также как и провод, отличается по цене. Сегодня на рынке представлена арматура для провода СИП, цена которой варьируется в зависимости от типа и производителя. Пользоваться арматурой от проверенных мировых производителей всегда удобно и легко. Никаких нареканий к ее качеству со стороны специалистов и потребителей не возникает.

  

Подбирая провод, необходимо сразу же ориентироваться на покупку арматуры для нее. Посоветовать выбрать правильно арматуру для монтажа СИП вам всегда смогут специалисты или менеджеры в специализированных магазинах. Для большего удобства потребителей предлагается арматура для провода СИП, купить которую вы можете комплектом, в который входят все необходимые элементы (кронштейны, зажимы, монтажный инструмент, крючки).

При покупці потрібно знати точну протяжність електроліній і тип проводу (два або три). Це дозволить скласти перелік комплектуючих за кількістю анкерних болтів, натяжних затискачів і т. д. Приєднання проводу до лінії відбувається з допомогою спеціальних прокладывающих затискачів, які затягуються простим ріжковим ключем.

Після того, як всі роботи, пов'язані з проведенням проводу СІП з використанням арматури закінчені, електрик знімає заземлення, вкручує пробки і підключає автомат лінії. Якщо на об'єкті загорівся світло, то значить, всі роботи пройшли «на відмінно». Витративши невелику суму грошей на необхідну покупку арматури один раз, ви зможете вирішити на довгі роки проблему безперебійної подачі електропостачання в свій будинок.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner