Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Для чого потрібні мережеві фільтри.

Для чого потрібні мережеві фільтри.

Мережевий фільтр переслідує задачу захисту електротехнічного обладнання від можливих непередбачених ситуацій.

Фільтр оснащений елементами, здатними спрацьовувати в тисячу разів швидше грозового розряду. Електронні схеми за миті проаналізують і розрахують ситуацію і зможуть поглинути енергію грозового розряду або розсіяти його. В крайньому випадку, сучасний фільтр відключить техніку, запобігши можливе коротке замикання і навіть пожежа.

Самий економічний мережевий фільтр, ціна якого доступна, має просту конструкцію, що нагадує зовнішній одноразовий запобіжник. На жаль, такі моделі часто зникають після сплеску напруги і вже не можуть бути далі використані. Але ви можете бути впевнені, що хоча б один раз своє завдання він виконає на 100процентов і ваші електроприлади будуть в цілості й схоронності.

Як не помилитися з вибором фільтра мережевої напруги?

Вирішивши купити мережевий фільтр, ви повинні керуватися певними характеристиками. Зверніть увагу на кріплення для проводів. У разі, коли до фільтру доведеться підключати багато електронних пристроїв, він повинен бути оснащений спеціальним кріпленням, що перешкоджає уникнути цілого клубка кабелів. Дуже зручні моделі, де шнур обертається на 180°. Це дозволяє встановити фільтр в будь-якому положенні, не перекручуючи шнура. Деякі моделі фільтра мають довжину шнура до 3 метрів. В цьому випадку, їх можна використовувати як подовжувач.

Щоб уникнути скупчення на підлозі проводів, можна віддати перевагу фільтрам з кріпленням на стіні. У випадку, коли необхідно підключити до пристрою кілька громіздких мережевих адаптерів, то краще вибрати модель, оснащену рознесеними один від одного блоками розеток. Що стосується кількості розеток у фільтрі, то це той випадок, коли багато – не значить добре. Професійний фільтр ніколи не буде мати більше восьми вхідних розеток. Щоб уникнути перевантажень і відключення пристрою, не варто навіть на найбільш сучасні моделі підключати одночасно відразу кілька потужних пристроїв. Практично всі моделі фільтрів мають хоча б один індикатор, що показує, що фільтр в роботі.

Вберегти дітей від нещасних випадків дозволять спеціальні захисні шторки, якими оснащені вхідні розетки багатьох моделей фільтрів. Виробники дають гарантію в середньому три роки на базові мережеві фільтри, а на професійні пристрої приблизно на п'ять років.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner